Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hó körüli babátokat milyen...

11 hó körüli babátokat milyen zenés foglalkozásra viszitek?

Figyelt kérdés

Elsősorban a tücsökzenére gondoltam, de a honlapon elég régi dátumok vannak, egyáltalán vannak még ilyen foglalkozások?

Milyen más összejövetelekre tudom még vinni a 11 hós kislányom? Tudnátok honlapot is írni?


2009. jún. 25. 11:13
 1/4 A kérdező kommentje:
Más korú babák anyukáinak véleménye is érdekel. Hová akarjátok majd elvinni a pöntyöket?
2009. jún. 25. 11:18
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi zenebölcsibe járunk szerdánként a könyvtárba. Ez kb. fél-háromnegyed óráig tart. Annyira igazán még nem köti le sokáig, de rengeteg játék van és persze sok gyerek. Úgy hallottam, hogy van máshol is. Az árak általában változóak. (1 éves korban kezdtük el, most 14 hónaposak múltunk)
2009. jún. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi kb. 6 hós korától jártunk Ringatóra (www.ringato.hu).

Már 13 hónapos és míg el nem kezdőtött a nyári szünet ott is, addig majdnem minden héten voltunk.

2009. jún. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi Nektek
2009. jún. 25. 16:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!