Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mondtak hogy van valami...

Mondtak hogy van valami gyogyszer amit ha adok a babamnak szebbek lesznek a fogai, de nem tudom a nevet. Letezik ilyen es ha igen mi a neve?

Figyelt kérdés
2009. jún. 25. 10:51
 1/5 anonim ***** válasza:
hát, én ilyenről még nem hallottam igazából. max kalciumot érdemes adni neki, attól erősödnek a fogai, ugyanúgy mint a mienkek. nem hiszem, hogy ezt lehet mással szabályozni.
2009. jún. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, Dentocar.
2009. jún. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
első vagyok. bocsi, hogy visszakérdezek. és ez milyen gyógyszer? mit befolyásol a fogaknál? növekedést? formát? színt, vagy mit? elképzelni sem tudom. bocsi a kérdésért.
2009. jún. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Itt vagyok máris. Ez erősíti a fogazatot, még a kinövés előtt. No, ezt jól megmondtam...

Tehát már csecsemő kortól akár adhatod és a fog fejlődéséhez szükséges cuccok vannak benne (gondolom főleg kalcium, de most nincs itt a doboz...). Napi egy szemet porrá törsz és beadod a gyereknek, 100 db-os a doboz.

Tejfogzás és a végső fogzás előtt s érdemes lehet adni a babának/gyereknek. Elősegíti, hogy szép, egészséges, erős fogazata alakuljon ki.

Pláne akkor érdemes, ha az egyik szülőnek pl. elég gyenge minőségű a foga.

Gyógyszerész biztos értelmesebben elmagyarázza, mint én :-))

Szép napot nektek!

2009. jún. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

értem a lényeget, köszönöm!:-) ezt megkérdezem mindenképpen, mert nekem nagyon vacak a fogazatom, ráadásul olyan betegségem van, ami elvonja a kalciumot a szervezetemtől, és esetleg ezt a fiam is örökölhette. ez most még nem derül ki nála, de azért fő a biztonság.

Köszi a tájékoztatást, mindenképpen ki fogom próbálni én is ezt a tablettát!

Szép napot mindegyikötöknek!

2009. jún. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!