Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez a legújabb szokása?

Ez a legújabb szokása?

Figyelt kérdés
4-5napja kislányomat alig tudom lerakni az esti alvásnál,lerakom és máris sír felveszem de alig tudom meg nyugtatni fél óra és teljesem elfárad a sírásba és így alszik el...olvasgatom a Suttogót de nem bírok rájönni hogy mi lehet a baj rossz napirend vagy ötletszerű nevelés sok inger egyik se jellemző ...volt hasonló valakinél ???Napközben a babakocsiban alszik de már régebb óta és eddig nem volt gond az esti altatással...
2009. jún. 24. 20:57
 1/6 anonim ***** válasza:
hány hós? Az fontos.
2009. jún. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
nEkem ezt olyan 4-5 hósan csinálta ugy 3 hétig, aztán egyszer csak abbamaradt és gyönyörűen elaludt, mikor a kiságyba tettem. Akkor meg teljesen felidegesitette magát, sírt, bármit csináltam vele. Ha felvettem, feszitette a testét ki a kezemből ès orditott, ha lent hagytam, akkor meg ott vonaglott, elég szörnyű volt, de egyszer csak abbamaradt,, pedig mindent ugyanugy csináltam. Arra figyeltem, hogy 6 után már ne aludjon este, akkor ment nehezen az elalvás, ha 6 után aludt aznap.
2009. jún. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
én babám 8 hós és ő akkor viselkedik így ha még nem szeretne aludni. Így ki veszem, viszem egy kört a lakásba mert az a kedvence, mondogatom neki a megszokott esti altatást ( csicsika)és plédikét adom neki beteszem a kiságyba és talán ha álmos elfogadja a helyzetett.De néha változnak lehet nálatok is változás jönn.16-17 óra felé már ne aludjon ha nagy baba.
2009. jún. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én ugyanígy vagyok most. Nem tudom mi baja van és többet is kel. 2 helyett 3x és felsír néha pedig azelőtt soha nem csinálta. Ma csodálkoztam mert magától elaludt (úgy mint régen) de már vagy 2 hete ordítás van alvás időkor sokszor nappal is de este mindig. Pedig én mindig akkor teszem/tenném le amikor már látom rajta, hogy álmos. Én arra gondoltam, hogy az a "baj", hogy akkoriban tanult meg forogni. Azóta csinálja ezt úgy vettem észre.:S

4 hós anyuka.

2009. jún. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
EZ volt nekem is a kérdésem 2 hónapja de már tulvagyunk rajta. !!!6 hónapos baba már nem döl el rögtön aludni vacsora után, nektek még mivel kell szorakoztatni? vannak válaszok is
2009. jún. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
4hónapos,és akkor rakom le mikor látom hogy álmos ...általában 6 után már nem nagyon alszik köszi a válaszokat
2009. jún. 24. 21:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!