Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek besárgult a babája...

Akinek besárgult a babája annak mennyi idő alatt ment le a babájáról a sárgaság?

Figyelt kérdés
A nővérem kisfia 7 hetes és még mindig nagyon sárga a szeme.Voltak vérvételen és az egyik értéke nagyon magas lett.Azt nem tudom melyik csak annyit hogy a kórházban is azt az értéket szokták nézni.Nem lesz valami baja a kicsinek?Nem lesz valami károsodása?
2009. jún. 24. 18:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha addig sárgul be amig a kórházban vagy, akkor a babát egy éjszakára ún. "kék szoláriumba" teszik. Elvileg 1-2 nap alatt elmúlik úgy tudom.
2009. jún. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

nekem is besárgult a kisfiam, a korházba kék fény alá tették. mikor hazamentünk a kórházból utána még kb egy hétig volt sárga. de nem volt vészes. neki a szeme sem volt sárga.

elvileg két három hét mire elmúlik, nekünk előbb elmúlt.

2009. jún. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az en babam a korhazban sargult be szuletese utan a harmadik nap es meg 10napot bent kellet lennunk ez vegett,addig nem engedtek haza meg at nem ment rajta.
2009. jún. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nekem mindkét gyerkőcöm besárgult de szerencsére hamar volt tejem igy nem töltöttünk bent több időt mint amugy kellett volna otthon még szedtük az E-vitamint és max 2 hét alatt teljesen elmúlt.nálunk az olyan babákat akik nagyon sárgák haza sem engedik a kórházból.7 hetes korra már el kellett volna múlnia szerintem.a szemének pedig végképp nem szabadna sárgának lennie.az orvos nem mond semmit?
2009. jún. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Beutalta őket hasi és feji ultrahangra amire júl. végére kaptak időpontot.:S
2009. jún. 24. 20:55
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én lányom annyira sárga volt, hogy 4 naposan vérátömlesztést kapott. Ha őket hazaengedték a kórházból és rendszeresen ellenőrzik nem lesz baj.
2009. jún. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Egyetértek az előttem szólóval. Rendszeres ellenőrzés mellett nem lesz baj! Az én kislányom 6 hetes koráig volt sárga, és a szeme fehérje is sárga volt. Nála egy húgyúti fertőzés állt a háttérben. Kapott antibiotikumot, kapott egy 10 napos Normaflore kúrát, és teljesen renbejött. Most 5 hós.
2009. jún. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az én lányom is besárgult, ment is szolizni:-), de neki ettől függetlenül elhúzódó sárgasága is volt, és mi is kaptunk e vitamint rá. Kb 2 hós lehetett mikor elmúlt, de lehet még több, mert a laborja neki sem lett túl jó. Sajna pontosan nem emlékszem már, és nem írtam fel, pedig fel kellett volna.

Már 2 éves, tünemény,és ne aggódj nem lesz baja.

2009. jún. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!