Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet használni folyamatosan...

Lehet használni folyamatosan a Sudocremet ha nincs baja a baba popsinak? Vagy vegyek valami más popsikrémet és a Sudot alkalmakként használjam? Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
2009. jún. 24. 16:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
én ezt használom, most már 3 hónapos a baba. sose volt még piros a popsija. és nem is kenem minden pelenkázás után, hanem mikor eszembe jut, napi 2-3szor.
2009. jún. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam 5 hós és kb. 3 hós korától a Sudo-t használjuk. Sosem volt piros a popsija, szeretjük. Nyugodtan használd, csak vékonyabb rétegben, mint a gyógyszertárit.
2009. jún. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az én babám 7 hóapos, és én is folyamatosan ezt használmo, és semmi baja nincs a popsijának. Nyugodtan használd Te is!

2009. jún. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A születése óta azt használjuk,most 4hós.
2009. jún. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

8 hónapos a lányom, mi is ezt használjuk. Én minden kaki után, este, reggel kenem neki. Ha csak pisi van, nem kenem. (Ez kb. 5 pelusból 1.)

Semmi baja nem volt még a popsijának, a krém meg jó sokáig bírja, a 250 g 5 hónapig volt elég. Vékonyan kenem.

2009. jún. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat akkor kenem vele neki. Valahol azt olvastam erős ez a krém és nem jó folyamatosan használni.
2009. jún. 24. 19:31
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
íme az ellenpélda: születésétől azzal kentem és 3 hós korára folyton piros lett tőle, most váltottam egy kicsit jobb most várom hogy meggyógyuljon. Lehet nem attól volt, de az újtól jobb lett neki, ez gyerekfüggő is szerintem
2009. jún. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
13 hónapos a lányom, születésétől azt használom, nagyon jó kence. Ha eddig nem volt vele bajod nyugodtan használd.
2009. jún. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!