Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol játszik a 9 honap körüli...

Hol játszik a 9 honap körüli babátok (PANEL)? A ti szobátokban vagy az övében vagy az egészlakásban, és mivel játszik, mi az ami leköti? Már áll és lépeget a butorok mellett!

Figyelt kérdés
2009. jún. 24. 16:29
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem 11 hós fiam van, ő vagy a szobájába vagy a nappaliba, de ahova én megyek arra közlekedik ő is...ő is már lépeget 7 hós kora óta a butorok mellett
2009. jún. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi másfél szobás panelban lakunk, egy szobában alszunk a babával még egyelőre (11 hós most), általában a nappaliban szokott játszani.
2009. jún. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én csajszim 9 hónapos, nekünk 1 szobánk van ami nappali és háló. Így csak itt tud játszani, már megy a bútorok mellett, meg egyedül álldogál, és persze mászik ezerrel. Ami a legjobban leköti, a felfedező utak, jön velem mindenhova, imád a fürdőben lenni. :) Meg elvan a járókában is, ott szöszmöszöl mindenfélével, szoktunk tapsolni, meg kalácsot sütni meg számolgatni, meg énekelek neki. Ha lesz saját szobája, akkor is a nappali lesz játszós nagyrészt, mert a tetőtérbe lesz neki szoba.

2009. jún. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szia, az enyém 9 hónapos, és az egész lakásban (3 szoba), bárhova bemehet, csak a wc-be nem :)

jöhet utánam bárhova, és jön is, az erkélyre is, de legtöbbször a mi szobánkban van. a kiságyba is bele szoktam tenni, naponta egyszer.

2009. jún. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!