Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megkérhetném öket? Engem...

Megkérhetném öket? Engem nagyon zavar az oldalon az, hogy a babás oldalon a nök folyamatosan beirkálják, hogy éppen milyen folyásuk van!?

Figyelt kérdés
nem látok semmit az oldalon,csak:ma krémes folyásom van,ma barnázás,..stb!engem irritál már!elhiszem hogy szeretnének babát,megértem öket,de ne a babás oldalra irják már le!
2009. jún. 24. 16:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

17.59-vagyok:)

Pontosan azért reagáltam erre a bugyuta kérdésre,mert van akinek igenis fontos,és más tud segíteni neki.

Fontosabb dolognak tatom,h valaki aggódva megkérdezzi:Mitől van barnázása-mert mondjuk 4 hetes és rohadtúl aggódik-ÖRŰLJ NEKI H NEKED NEM VOLT ILYEN ÉS HASONLÓ AGGODALMAD!!!!!!!

Szóval sokkal fontosabbnak találok egy ilyen kérdész,mint egy értelmetlen MEGKÉRHETNÉM ŐKET?MERT ENGEM ZAVAR...szintű buta kérdést,aminek valóban SEMMI keresni valója ebben a témakörben.

Az általad feltett kérdésnek nem mondható valami,inkább provokálo mint hasznos és építő jellegű.

ÉRTELMETLEN:

És hangsúlyozom,azért válaszoltam erre az általam értelmetlennek tartott "kérdésre" mert nem találom IRRITÁLÓNAK h valaki megkérdezzen egy számára fontos dolgot.

ENNYI!

2009. jún. 25. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

azért a folyásoknak igenis lehet köze a babás időszakhoz. akár előtte akár utána.

Soha ne legyen ilyen, de megtörténhet vele is bizony, akár a szülés utána 8-10 hónappal is, hogy egyszercsak elkezdesz vérezni, barnázni, és megijedsz!! mivel a gyerek mellett nem úgy mennek a dolgok, hogy csak szaladok a nőgyógyászhoz, így lehet, hogy te is itt fogsz utánaérdekldni, hogy másnál is előfordult-e már, és baj van, vagy természetes tisztulási folyamat része lehet még ennyi idővel később is!

Így ne ítélj el senkit, aki ilyeneket kérdez meg, sosem tudhatod még, hogy milyen gonddal kell szembenézned!

2009. jún. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!