Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megkérhetném öket? Engem...

Megkérhetném öket? Engem nagyon zavar az oldalon az, hogy a babás oldalon a nök folyamatosan beirkálják, hogy éppen milyen folyásuk van!?

Figyelt kérdés
nem látok semmit az oldalon,csak:ma krémes folyásom van,ma barnázás,..stb!engem irritál már!elhiszem hogy szeretnének babát,megértem öket,de ne a babás oldalra irják már le!
2009. jún. 24. 16:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

azért irkálják mert abbó próbálják kikövetkeztetni h éppen peteérésük,gyerekük,vagy vetélésük van-e.. hát ezért van a babás részen


nem túl gusztusos,ez tény,de gondolom türelmetlenek és hamarabb szeretnék tudni mi van mint h dokihoz menjenek

2009. jún. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
igazából nem értelek! ha külön nézed a rovatokat: Babák, Kamaszok, szoptatás, szülés, teherbeesés, akkor nem fogod látni ezeket a kérdéseket. max akkor, ha külön a teherbeesés rovatot olvasod. akkor viszont te is ebben a cipőben jársz félig meddig.
2009. jún. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ugord át azokat a kérdéseket, amik zavarnak. Ha pedig vegyesen olvasgatod( mint én is) akkor ez is benne van a pakliban.
2009. jún. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Amikor először írtam kérdést engem is letoltak hogy nem oda való.... Mindenki hibázik ha valamit elsőként csinál.Azóta belejöttem :) Nem niztos hogy gyereket akarnak és azért írják,lehet hogy szoptatás alatt történnek ezek a "folyásos dolgok". Ha jól megfigyeled a babák és a szoptatás témakört sok esetben összekeverik.Néha a kérdések láttán nem tudom eldönteni melyikben vagyok éppen :) Engem mondjuk nem zavar,mert nem nagyon szoktam elolvasni.Szerintem ugord át te is,és olyat olvass el amiben vagy tudsz segíteni,vagy érdekel a válasz amit olvashatsz.
2009. jún. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én az ehhez hasonlókat a Nők egészsége alatt írnám. Egyébént engem is zavar, csak nem tettem szóvá. Mert mi itt a babával kapcsolatos dolgokról beszélünk, és ez nem tartozik ide.
2009. jún. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!látom nem csak én vagyok igy ezzel...
2009. jún. 24. 17:12
 7/12 anonim ***** válasza:
49%

De könyörgöm, a terherbeesés is babával kapcsolatos témakör!

Nézd külön a témaköröket, ha zavar.

2009. jún. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
49%

Ne olvasd el ha IRRITÁL!

Biztos neked is volt olyan kérdésed ami más embert IRRITÁLT!!!

Nem kell kényeskedni.Valakinek ez épp oly fontos kérdés mint neked az hogy ....

Egyébként meg babás témakörbe ilyen kérdés niincs,az a teherbeesés "cím" alatt jelenik meg.

Na,bumm.

2009. jún. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem mindenki azt kérdezi meg,ami érdekli.Ha őt a folyás zavarja,akkor azt.

Nem kötelező minden kérdésben elmerülni.

2009. jún. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
17:59es!ha téged meg ez a kérdés irritált,amikor minek léptél ide?ott kezdödik,hogy én nem teszek fel olyan kérdéseket,amiben az egész világgal közlöm,hogy nekem éppen milyen folyásom van!és a folyásnak meg roh@dtul nincs köze egy gyerekhez!
2009. jún. 24. 21:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!