Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel mossátok babátok ruháját...

Mivel mossátok babátok ruháját? Milyen hőfokon?

Figyelt kérdés
most vagyunk ahozzátáplálásos időszakba és gyümiket meg abébikaját csak akkor tudom kimosni nyom nélkül ha rögtön csinálom. mosógép neküönk nem hozza ki. mosoporral van gond?
2009. jún. 24. 15:03
 1/8 anonim ***** válasza:
hasonló gondom van, nekünk a Vanisht ajánlották, van most valami kétkomponensű valamije
2009. jún. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem:-) sajnos ez elegedhetetlen. a legjobb a sima tescos folteltávolító. ami ruhát sajnálok, és mégis foltos lesz, én ezt használom. viszont a legtöbbször azt csinálom, hogy itthon olyan ruhában "mászkál", amit nagoyn nem sajnálok. Tescoban szoktam venni neki rugikat /7-es csomagolásban van 2000 forint körül/. ezek kibírnak 6-8 mosást, utána úgyis összeugranak már. ezeket nem sajnálom, ha foltos lesz és nem megy ki. így nem aggódom rajta:-) na meg vettem neki egy csomó előkét, azokat sem sikálom órákig, ha foltos, hát foltos. Száraz törlőkendővel szoktam a száját törölni.
2009. jún. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az előttem hozzászólóval értek egyet. Előkét használunk, így azt nem sajnálom eldobni, ha olyan koszos lesz, hogy már semmiképpen sem tisztítható. Egyébként vanisht használok, van folyékony, illetve por is itthon, de ha súrolom a ruhácskát, akkor a szappant használom. Általában kihozza a foltot, de amit ez sem hoz ki, az örökre benne marad.
2009. jún. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ilyen esetekre kellene kitalálni valami olyan előkét,ami totálisan lefedi az első részét,hogy ne kelljen minden etetésre átöltöztetni.

Még nincs babám,de ugye jobb előre tervezni:D

Mondjuk most az jutott az eszembe,hogy mi lenne,ha (feltéve ha tudsz varrni),készítenél egy olyan előkét,ami olyan mint egy zsákruha és az elejébe,ahol maszatos lesz alapból,olyan anyagot tennél mint az alap előkékben van.Így tuti nem tudja összegyümölcsözni,sem főzelékezni sem semmi,hiszen csak az előkébe tudja törölni a mancsocskéit is:D


Ha ez nem jön be,akkor viszont vanish,de abban is egy jó éjszaka míg áztatni kell...

A másik megoldás pedig az olyan ruci amit tutira nem sajnálsz:)

2009. jún. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyik nap írtam, hogy szintén itt olvastam a Domestos Fehérítőt. Az aztán mindent kivitt nekünk, még a régi foltokat is. Sőt nem csak a fehéreket áztatom be, hanem világosabb dolgokat is, és nem marja ki a színt. Így nem kell azonnal áztatgatnom, öblögetnem, elég csak mosás előtt. Nagyon jó. Próbáljátok ki. A textilpelusaim vakító fehérek!
2009. jún. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ujjas előke olyan nylon anyagból, az bejött előtte én is küzdöttem a foltokkal.400forint
2009. jún. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én a Well Done folttisztitót használom,mosás előtt beáztatom pár percre és utána irány a gép.Fűfolt,barack,cseresznye minden eltűnik!
2009. jún. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A ruhákat amin tejfoltok vannak, vagy pisi sima mosóporral mosom 60 fokon, de teszek hozzá egy korty Domestos fehérítőt. Mert fertőtlenít is. Fehér fehér marad, és a halvány színek nem halványulnak jobban. A kakis pelenkát először ugyanezzel a domestossal, vízben áztatom amig látszólag ki nem jön a folt, aztán rendes mosóporral 90 fokon mosom.
2009. jún. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!