Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6hónapos a fiam és most fog...

6hónapos a fiam és most fog kapni óltást. Kell fizetni?

Figyelt kérdés
Mert a doktornőnk egyszer azt mondta a 6hós 16ezer forint máskor meg azt mondta ingyenes.Ez,hogy is van most?
2009. jún. 23. 18:06
 1/9 anonim ***** válasza:

Milyen oltást kap?

Ha jól emlékszem nekünk nem volt 6 hósan oltás. Ha ajánlott oltást kap, nem kötelezőt, akkor azért szerintem fizetni kell, kivéve ha a pneumo-t kapja, mert az ingyenes.

2009. jún. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A kötelező oltások ingyen vannak. Preminál is ingyenes,szerintem ara gondolsz.
2009. jún. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Így név alapján nem tudom melyik,de 29én mennünk kell óltásra és a 6hósat kapjuk.Csak ezért kérdeztem!
2009. jún. 23. 18:13
 4/9 anonim ***** válasza:

6 hos nincs.

mármint ami kötelező.

Prevenar van amit ekkor beadhat,meg máskor is,az ingyenes,a rotarix 16e.

2009. jún. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A rotarixet 6 hós korig adják és kettő van belőle tehát azt már nem kephet. Az egyébként 18000Ft lenne de mindegy mert tuti nem rotarixet kap.

6 hós kötelező védőoltás nincs. 4 hós az utolsó illetve legközelebb 15 hósan lesz, nézd meg a kiskönyv hátuljában. A kötelező védőoltások mind ingyenesek és a prevenar is.

Receptet adott amit ki kell váltanotok?

Mert ha nem akkor ingyenes oltást kaptok, és az akkor prevenar lesz ami nem kötelező de ha kéred, ingyen adják.

2009. jún. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
prevenar és ez mire való?Amúgy nem kaptam receptet.
2009. jún. 23. 21:33
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Pneumococcus okozta agyhártyagyulladás és középfül gyulladás elleni vakcina.

A dokidat miért nem kérdezed meg, hogy mit akar belenyomni a kisfiadba?

2009. jún. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mert nem volt ídőm rá.Általában akkor kapunk ídőpontot mikor mi vagyunk az utolsók így siet át a beteg gyerekekhez és egy fikarcnyit se tudok beszélni vele.
2009. jún. 23. 22:03
 9/9 anonim ***** válasza:

Válts dokit.

Olyan nincs hogy nincs ideje valakire,akkor ne adjanak akkorra időpontot!Meg nem is engedném hogy adjanak valamit amiről azt se tudom micsoda!Mi kis tájékoztatót kaptunk,és eldönthettük hogy kérjük-e valamelyiket.Tesoméknál azt se mondták pl. h miért kapott egyszerre 2t a kislány,de ők meg se kérdezték,de ez más téma....

2009. jún. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!