Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért ébred fel éjszaka?

Miért ébred fel éjszaka?

Figyelt kérdés
Kisbabám 9 hónapos. Eddig szépen átaludta az éjszakákat. Néhány napja kezdett el éjjel sírva felébredni és fészkelődni. Valahogy nem találja a helyét. Lehet, hogy a foga miatt van? Már kettő kibújt. Tapasztalatok?
2009. jún. 23. 15:26
 1/2 anonim ***** válasza:

ugyanezt csinalja a 6 honapos lanyom is, nekunk meg nincs fogunk, es nem is tunik ugy, hogy keszulne, de nem tudom.

forgolodik a halozsakjaban es keservesen sir. te hogy tudod megnyugtatni, mit csinalsz?

2009. jún. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Tegnap éjjel adtam neki egy kis vizet, utána visszaaludt. De van, hogy hagyom, mert félek, ha mindig bemegyek hozzá, hozzászokik.

Szegényem most délutáni alvásnál is felsírt. Mire bementem, már aludt tovább... ezért gondolom, hogy a fogacskája lehet a ludas...

2009. jún. 23. 15:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!