Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miket énekeltek a babátoknak?...

Miket énekeltek a babátoknak? Milyen zenéket hallgattok vele? 7 hetes a kisfiam.

Figyelt kérdés
2009. jún. 23. 12:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Altatókat,gyerekdalokat szoktam,meg kellemes dallamú popszámokat is,csak neki átírom a szöveget :)

Pár dallamot már megismer és megnyugszik tőlük.

Zenét még nem hallgattattam vele,de ha fogok akkor szerintem klasszikus lesz.

2009. jún. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Fürcsi közbe énekelek neki,és ha altatok és nyűgös egy kicsit. Gyerekdalokat hallgatunk, Halász Jutka stb.Kb.3 hós kora óta figyeli a zenét,most 4 hós.
2009. jún. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

a pánsípot nagyon szereti, esténként arra alszik el. Nappal néha énekelek neki Halász Juditot, meg tegnapelőtt találtam ezt az oldalt:

[link]

2009. jún. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Tudtok olyan oldalt ahol gyerekdalszövegek vannak? Kicsit fel kellene frissíteni az emlékeimet mert nem jutnak eszembe. Vagy a dalok címeit leírnátok amiket énekeltek? Nagyon köszi!
2009. jún. 23. 12:51
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó! :)
2009. jún. 23. 12:52
 6/11 anonim ***** válasza:
Vuk, Én elmentem a vásárba, Fülesmackó. Nálunk ezek a favoritok.
2009. jún. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Utolsónak: NAGY NAGY KÖSZ!!!!
2009. jún. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az enyém imádja Szalóky Ágit, ő népdalokat énekel és csodaszép hangja van. Én Gryllus dalokat szoktam neki énekelni, meg pl a Nyár kánont (Künn a fákon újra szól a a víg kakukk madár...), azt nagyon szereti. Az ilyen cirádázott dalokat szereti igazán, amiknek izgalmas a dallamfűzése... az igazi gyerekdalokat amik egyszerűek, nem csípi... 2 hós.
2009. jún. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hja és itt is találsz dalokat: [link]

utolsó voltam

2009. jún. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

sziasztok! az én fiam is imádja Mák Virág oldalát! minden nap hallgatjuk a "dalok a legapróbbaknak" összeállítást. már én is sokat tudok fejből.

de imádja a babazene cédéket is, főleg a slágerzenei alapokra írtakat.

és van egy nagy kedvenc: Egyszer egy királyfi...

nem tudom miért, de van, hogy csak erre nyugszik meg. legutóbb nyűglődött egy hosszabb autóúton, így végig vonyítanom kellett az egyszer egy királyfit... más nem volt jó :)

2009. jún. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!