Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Targyaljuk ki a cumikat....

Targyaljuk ki a cumikat. Annyi fajta-fele van. Nehez valasztani. Szilikonos? Hömerös cumi? Vilagitos cumi? Gyogyszer adagolos cumi? Inhalalos cumi? Stb.

Figyelt kérdés

Ki melyiket hasznalja, mik a velemenyek....

Köszönöm


2009. jún. 23. 11:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nekunk Aventes cumink van. Egy kerdes: ha egyszer Aventes cumit adtam neki, akkor ezek utan mindig olyat kell adnom neki? Es nem lehet egyszerre ket kul fajtaju cumija?
2009. jún. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Az én babámnak bármilyen cumi megfelel, most 4 különböző van neki. Ha nincs cumi akkor nagyujja is jól jön.
2009. jún. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok fele valaszt, de mar latom, hogy "kaosz" van, marmint a babak döntenek megint, ezekszerint több fajta cumit kell majd vasarolnom, es majd kiserletezgetünk. :) Ezekszerint a korhazi pakkomba is berakok majd, hatha szükseg lesz ra. Vagy a korhaz ad?

Az egyik kismama kerdezte, hogy hol lehet venni különbözö cumikat : szerintem a nagyobb hipermarketekben, vagy a kimondottan babas aruhazakban biztosan nagyon nagy a valasztek. En konkretan egy babyone nevü boltban lattam ezeket.

2009. jún. 23. 12:31
 14/15 anonim ***** válasza:

Nekünk Mam van. Az első a Felicitas csomagban volt, szerette a lányom. 2 hónapos korig használható, így vettem neki köv. méretet, Mam Mini ulti-t. Latexet. Na, az nem kellett, vettem szilikonosat. Azt kb 1 hónapig használta, aztán elkezdett nyálzani, akkor beszereztem a Mam bordázott cumiját (nem tudom a nevét), de az sem volt jó a babámnak.

Kb. 4 hónaposan magától elhagyta a cumit, azóta az ujját szopja, de kizárólag akkor, ha fáradt vagy éhes. Ujjszopással alszik el minden este, pedig én pont ezt akartam elkerülni. A kezét nem tudom a Mikulásnak adni! :( ;)

Remélem, ezt is elhagyja majd magától!

Az Avent cumi neki sem kellett (igaz, az Avent cumisüveg sem).

Szerintem babája válogatja, meg attól függ, hogy mihez szokik hozzá. Mi Mam-ot használtunk (üvegből is az van), nem kellett más a lányomnak. Illetve már egyáltalán nem kell neki 4 hónapja cumi.

2009. jún. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

A kisfiam csak ezt az egy fajta cumit fogadta el.

[link]

2009. jún. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!