Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Targyaljuk ki a cumikat....

Targyaljuk ki a cumikat. Annyi fajta-fele van. Nehez valasztani. Szilikonos? Hömerös cumi? Vilagitos cumi? Gyogyszer adagolos cumi? Inhalalos cumi? Stb.

Figyelt kérdés

Ki melyiket hasznalja, mik a velemenyek....

Köszönöm


2009. jún. 23. 11:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én egyiket sem. A kisfiam nem cumizik, egy van neki, amit a Felicitas csomagban kaptam, de talán kétszer-háromszor volt a szájában még kb. 1-2 hós korában próbaképp. Amúgy meg minden babának más cumi jön be, egy ismerősöm babája kb. a 10. cumit fogadta el. Saját tapasztalatom nincs, de a véleményem, hogyha mindenképp cumizik a baba a hőmérős praktikus lehet. A gyógyszert, illetve vitamint a kisfiam kanálból kapja, ami a hozzátáplálás elkezdésénél jól jött, mivel már ismerte a kanalat. Inhalálósról még nem hallottam. :) A világítósnak meg nem sok értelmét látom.
2009. jún. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

[link]

Ez az egy extra cumiszerűt használjuk.Egyébként fogótlan mamos szilikoncumit használunk, ami éjjel világít.

2009. jún. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
A világítós éjjeli felsíráskor az egyik legjobb dolog.
2009. jún. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Kisfiamnak Mam-os cumijai vannak, szilikonos és latex is.Nem egy nagy cumis csak alváskor szereti.Hol lehet világítós cumit kapni?Az olyan jó lenne éjszaka, mert mindig kutatom neki a kiságyba , ha felsír és mellettem is van még van 2db, tartalék:)
2009. jún. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én avent cumit használok, vagyis a kisvakarcs:))) van belőle 8 db. Ilyen extrákról nem is nagyon hallottam!:)
2009. jún. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
A lányomnak aventes szilikonos cumija van.Egyszer elrágta a kutya, és nukkosat adtunk neki de az nem volt jó.Ő az aventeset szokta meg és azt is szereti:)
2009. jún. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
12.14 es vagyok, bocsi nem Mamos, hanem Nukkos cumiaink vannak:)
2009. jún. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Én nagyon sokféle cumit próbáltam neki, de nem kellett, csak és kizárólag a chicco cseresznye formájú :) annak is van egy éjszakaija, bár én még sose találtam meg sötétbe... Neki csak alváshoz kell, meg ha játék közbe megtalálja valahol akkor bekapja :) Ugyanígy vagyunk a cumisüveg cumival, abból meg csak az Aventes kell neki.

2009. jún. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A mamos világít(éjszakai cumi) ha előtte öt percre fényforrás közelébe rakod, de jó a napfény is.
2009. jún. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Az aventes nálunk nem vált be mert zavarta fityegő füle.
2009. jún. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!