Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi időnként főzitek ki a...

Mennyi időnként főzitek ki a cumisüveg fejét?

Figyelt kérdés
Én reggel és este,de ragacsos lett 3 hét után,használhatatlan.Gyakori lenne?
2009. jún. 22. 16:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Én hetente,ill,ha valami befogja.
2009. jún. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Eleinte minden kajakor, aztán naponta, aztán pár naponta/ hetente, most csak mosogatom, forró vízben-kilenc hós. Mennyi idős a babád?
2009. jún. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én minden étkezés után. 6 hónapos múlt, de szerintem még pár hétig sterilizáljuk őket.A cumit pedig naponta.
2009. jún. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én minden kaja után összevárok 6üveget mert annyi fér bele a sterilizálóba és kifőzöm.5hós a babám,még egy ideig biztos fogom.Ártani nem árt.
2009. jún. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az Avent sterilizálóval naponta minden cumit, cumisüveget, kézi mellszívót és alkatrészeit sterilizálom.
2009. jún. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5 hetes a babám,nekem nincs sterilizálóm még,most még lábasban főzöm 5 percig a dolgokat.Mindent naponta 2x.(cumi,cumisüveg,Aventes tejtároló...stb.)
2009. jún. 22. 22:19
 7/9 anonim ***** válasza:
én heti egyszer, de van amikor több idő is eltelik már. 11 hós baba
2009. jún. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

vaterán teszveszen már 1-2 ezer fornintért kapsz, vagy üzletben 3000 körül mikrós sterilizálót, nagyon megéri megvenni, kifőzni sokkal macerásabb. A mikrósba csak belepakolod az üvegeket, s pár percre berakod a mikróba s kész is.

Én is forraltam az elején, de minden nem fért bele egyszerre a fazékba,s minden nagyon vízköves lett, ami le sem jön nekem.

2009. jún. 23. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

16:53-as vagyok.Én is a vaterán vettem mikrós avent sterilizálót 3200volt,van olcsóbb is csak ez volt helyileg közel.6üveg fér bele tartozékaival.A fazekazás engem is kiborított és a vízkőtől nem látszott már a mennyiség-jelölés az üvegeken.

Vettem mellé egy vízforralót 1500ért szintén a vaterán,úgyhogy most napi 10percre szűkült a program és a gőztől se kell fulladozni a konyhában.

2009. jún. 23. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!