Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babátok is gyakorolja a...

Babátok is gyakorolja a térdelőrajtot? Vagy mi lesz ebből?

Figyelt kérdés
Most megint nem tudom mire vélni. 5 hónapos lesz a babám, 3,5 hónaposan hátáról hasára fordult, visszafele még nem. Az utóbbi pár napban a mániája, hogy hason úgy alszik, hogy egészen felhúzza a térdeit, tehát, mintha térdelve aludna. Nap közben, meg ha izeg-mozog, azt gyakorolja, hogy hason, térdelőállás, majd kinyújtja a lábait, hogy a kis ujjain áll. Nem tudom, érthető-e. Feltérdelni persze még nem tud, a kis karjai ahhoz nem igazán erősek, de mi lehet ez??
2009. jún. 22. 15:11
 1/2 anonim ***** válasza:
az én lányom is igy alszik már 10 hónapos lesz. a lábujjhegyezés meg majd a kúszás-mászás előszele lesz.
2009. jún. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem négykézlábra próbál állni, kúszás-mászás lesz belőle. A fiam is ilyeneket csinált. :-)
2009. jún. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!