Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól lehet/érdemes kezdeni...

Mikortól lehet/érdemes kezdeni a mesenézést a kisgyerekeknél? Nem a mai, pörgős mesékre gondolok, hanem a békebeli Süsüre, Vukra stb.

Figyelt kérdés
2009. jún. 22. 15:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Sajnos a 21 hónapos fiamat még nem köti le.

inkább a rajz, gyurma és a játék.

de nem is baj, ráérünk még tv-ni.

2009. jún. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

mennyi idős a picid?

mi most leszünk fél évesek én úgy gondoltam ha már ülni tud normálisan vagy utána akkor elkezdeném addig nem sok értelme van mert úgysem látja normlisan fekve. de lehet rosszul gondolom.

amúgy én is ilyen meséket szeretnék majd, már megvan az összes magyar népmesék, meg amiken én felnőttem. remélem majd tetszeni fog neki

2009. jún. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
11 hónapos a lányom, Süsüvel egyszer kíváncsiságból próbálkoztunk nála, de nem érdekli. Persze nem is baj. De Bob, a mester tetszett neki!
2009. jún. 22. 17:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!