Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Néha nektek is tele...

Anyukák! Néha nektek is tele a hócipő?

Figyelt kérdés
Hogyan küzdötök a depresszió ellen?
2009. jún. 22. 10:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is betelik néha és kiakadok!

Akkor mindig arra gondolok hogy 4 évet vártunk a babára, sokan meg még tovább vagy örökre csak várnak... szóval ilyenkor lenyugszom hogy igen , erre vértam évekig s most végre itt van nekem, egyből meglátom a napos oldalát az én drágámnak:)

2009. jún. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Nálam ma ahajnalban volt, az hogy nekiálltam hisztizni.

A lányom - 3 hós múlt - moistanában elég sokat nyűgösködik, nem tudom, hogy mi baja, mintha fájna valamije.

Én fáradt vagyok, fáj aderekem, ahátam.

Szar idő van,esik kicsink sincs má 2 hete, tehát kimozdulni sem tudok, pedig a nagyobbnak nyári szünet van...

2009. jún. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

kicsink=kocsink

Már írni sem tudok :-(

2009. jún. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Sejtettem,hogy nem vagyok egyedül :((

A szoli tényleg jó megoldás,egyetlen gond van vele,az,hogy meg kell várnom vele az apukát,akinek vagy van dolga ,vagy nincs,ha lejutok akkor rohanhatok vissza fürdetni,mert azt(azt sem) apuka nem hajlandó.Gyors cicimosás az etetéshez....Így annyira nem üdít fel.A séta is jó dolog,ha az eső nem zár a szobába napokra.

2009. jún. 22. 15:23
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Veledérzek. (kommentedre írom) Nekem is csak beszélget és néha sétál a férjem a babával, elmúlt egy éves, de eddig csak kétszer tette tisztába :) Nekünk (anyáknak)valamivel nehezebb, mert több idő megy így el, kevesebb jut magunkra :) De próbálj kicsit lazítani,és úgy tetszett az a válasz, aki azt írta, hogy 4 évet várt rá és egyből napos oldal, ha erre gondol. :) Én babámat is nagyon vártuk és én is oly gyakran gyönyörködöm benne, és tudom,ha érzi a nyugalmamat, ő is megnyugszik 1-2re. :)
2009. jún. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!