Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Néha nektek is tele...

Anyukák! Néha nektek is tele a hócipő?

Figyelt kérdés
Hogyan küzdötök a depresszió ellen?
2009. jún. 22. 10:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Néha szószerint tombolok én is... Attól félek depis leszek. De látom nem vagyok egyedül...
2009. jún. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
uuuuuuuuh, ne is mondd. Néha tele :) Igaz nem most volt, 1-2 hete, de én azt csináltam, hogy amikor a férjem hazajött délután, elküldtem a gyerekekkel játszóházba és én elmentem szoliba, kozmetikushoz, masszázsra és 3 óra múlva vacsoránál oly frissen és boldogan folytatódott az élet. :) Különben én lazán fogom fel a dolgokat, de van, hogy front van és bárhogy küzdök semmi sem jó, ilyenkor jól jön a segítség, hogy ki tudjak kapcsolni. Javaslom, te is kapcsolj ki egy kicsit, ha nincs segítség, a legjobb egy jó nagy séta, akár borongós időben is egy csendes helyen. Mi ezt Dunaparton előszeretettel élvezzük, napi egy óra séta mindig van, ez nagyban segíti a harmóniát!
2009. jún. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem mindenki depis néha egy kicsit. Ez szerintem természetes. Az elmult pár napba nagyon nyügös volt, az eddig nyugodt pici lányom. Délután reggeliztem, és semmivel nem haladtam. Egy kicsit kiakasztott, de persze nem vezetem le rajta. Inkább kimegyek 2 percre, és veszek egy mély levegöt.
2009. jún. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tegnap telt be a pohár... Fogzás+hasfájás és ráadásul nem alszik a 4hós kislányom.Addíg van csendben amíg eszik.Apa nem tud segíteni mert csak nálam van el,ráadásul "sok okos rokon" folyamatosan jön és kioktat. Este befeküdtem egy kád forró vízbe,addíg apa piszkálta a lányt.Utána jobb lett egy kicsit.Gondolom sok ilyen vár még ránk!!! :)
2009. jún. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
18 hós,segítségem nincs,apuka 6 napon este 7-8 ig dolgozik.Nálam a legjobb stressz oldó a takarítás,de ilyenkor a gyerek csak téblábol körülöttem.Kikapcsolódni pedig a neten szoktam.Másfél hónap után ma megyek végre a fodrászhoz,de a kis utánfutóm is jön velem.Éjszaka 2-3 órát olvasni szoktam és a párom ezt szóvá is tette,de én mondtam neki,hogy én csak ilyenkor lehetek tényleg egyedül és tehetem nyugiban azt,amit akarok.
2009. jún. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
85%
Nekem pont most van tele a hócipőm!40 perce csak üvölt a 4,5 hós babám.Már mindent próbáltam.
2009. jún. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
szegény, az időjárás miatt is van, tegyél be egy nyugtató zenét és ringasd a babád babakocsiban bent, vagy bölcsőben, vagy a karodban. Kitartás anya!
2009. jún. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia! tegnap nálam is betelt a pohár. egyszerűen egyedül akartam lenni!!! mert erre szinte sosincs példa.

elküldtem Apát a kisfiammal sétálni, addig én kitakarítottam.

a férjem minden nap dolgozik, megy ha hívják éjjel is. utálom, hogy kiszámíthatatlan mikor van itthon és egyátalán alig van itthon :(

ha megint napos idő lesz a jó kedvem is könnyebben visszatér majd, az is tuti...

2009. jún. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
84%

Nekem már az elmúlt pár napban totál elegem van. Ezzel a mai időjárással meg végképp betelt a pohár. A 13 hónapos lányom napok óta alig akar aludni, éjjel is csak nyűglődik, van, hogy torka szakadtából ordit mig magam mellé nem veszem, pedig ilyen soha nem volt. Ráadásul frontérzékeny, jön a foga, szóval gondolhatjátok mi van itthon. A vérnyomásom néha az egekben, sokszor magamra sem ismerek, úgy kikelek magamból. Orditok a gyerekkel, utána meg furdal a lekiismeret. Tegnep én is itthon hagytam csapot papot, elmentem szoliba, kicsit kikapcsoltam, de mára megint minden a feje tetejére állt. VÉGEM VAN!!!!!


Na kitatás mindenkinek!

2009. jún. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Bizony, nehéz. Nekem egy kis vitaminos rásegítés a módszerem, főleg b-vitamin, ami jól oldja a streszt.
2009. jún. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!