Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3, és fél honapos baba_hozz&ag...

3, és fél honapos baba_hozzàtàplàlàs?

Figyelt kérdés

Az a gond,hogy babàm tàpszeres.

Eleinte beba start-ot kapott.

Mostanàra az olyan gyenge lett neki,hogy éjjelente 3-4-szer keltünk.

Àtvàltottam Beba 1-re.az elsö két éjszaka jo volt,most megint kelünk 3-szor is!

Beba 2 van még ami 4 honapos kortol ajànlott,de nem akrok ilyen hirtelen megint tàpit cserélni.

Szoval ugy érzem hogy a tàpszer magàban màr nem elég.

Merjem el kezdeni a hozzàtàplàlàst,vagy mit csinàljak?


2009. jún. 22. 09:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia.Szerintem még várj,.Mi 4 hónaposak múltunk , most el, és most kezdem majd csak a gyümölcsös próbálgatást.Mi is így voltunk, és megkérdeztem a doktornőt, és azt mondta, hogy az ajánlott adag az útmutató, lehet ennél több a baba igénye.A lényeg, hogy 3 hós korában 180 ml kapott este, és reggel,napközben 130 ml is elég volt, de többször.Így átalussza az éjszakát.
2009. jún. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Megeszi a 170-180-at,mégis kelünk gyakran az éjjel.
2009. jún. 22. 09:50
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kislányom is tápszeres. Mi orvosi, védőnői javaslatra 2,5hónaposan elkezdtük a hozzátáplálást. Semmi problémánk nem volt eddig. Sőt kikerekedett a kis pofija (a pocakja is), jókedvű és eleven. Szerintem lassan te is adhatsz neki almát, répát, barackot. Sokan először csak a levét adják, de a kislányom nem szerette (a mai napig nem szereti a nagyon híg ételeket kanalazni), így én a pépet adtam neki már elég hamar. Nem lesz baj és talán laktatóbb is, mint a tápszer. 4hós kora után tejpépet is adhatsz neki; nálunk az is bevált.

2009. jún. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
58%

szia,

nem lehet, hogy csak szomjas?

Ha mégis éhes, lassan adhatsz neki tejpépet. Doki felírja, nálunk Miluha HA-t, van ahol a sinlac divat.

Majd abba rakhatsz már gyümölcsöt is. Az én babám (anyatejes) 5 hósan kezdte a tejpépet, 5,5 kora óta gyümölcsöt is kap bele.

2009. jún. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!