Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol tudnék vásárolni őszi/téli...

Hol tudnék vásárolni őszi/téli cuccokat a babóra?

Figyelt kérdés

Szeptember elejére vagyok kiírva, és most, hogy elkezdeném beszerezni a dolgokat, mindenhol csak napozókat, vékoy nyári kalapokat találok.

Mikor kezdik el árulni a melegebb ruhákat és merre nézelődjek?

Köszi: 29 hetes kismami


2009. jún. 22. 09:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
én is így voltam anno- és a turi volt a megoldás- nem kimondotta téli cuccokat vettem de ott voltak vastagabbak is amik elegek az elejére utána meg majd veszel
2009. jún. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azért bodykat, rugdalózókat mindenhol lehet kapni. Tegnap például a Kikában láttam hosszú ujjú bodykat. Amúgy nehéz dolgod lesz, mert tavaj én is csak október elején tudtam overált venni, ráadásul megvettem egy jó drágát (mert csak 1 helyen találtam) és 2 hét múlva már mindenhol árultak fele annyiért is. Rokonságtól nem tudsz kérni, öröklöttet? Legfeljebb csak addig hordja, amíg nem találsz jobbat.
2009. jún. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
internet plusz aukciós oldalak.kimondottan ujakat is lehet kapni, kabáttol a sapkáig. vatera, teszvesz, zsibvásár. most vettem mult héten vastag kabátot a kislányomnak, vadonatuj, cimkés és 500ft volt.
2009. jún. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ha be mered vállalni, hogy csak akkor látod/fogod meg a ruhát, mikor megkapod, akkor ajánlom a teszveszt. Én most vettem itt csizmát és overállt a kislányomnak. Nagyon jó dolgokat is ki lehet fogni, akár 1Ft-ért is. Viszont nagyon nézd meg, ami tetszik és kérdezz is nyugodtan az eladótól, így biztosabbra mehetsz.

2009. jún. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kapok jutalékot a fent nevezett internernetes oldalaktól (teszvesz, vatera) :)) de én gyakorlatilag az összes babarucimat ott vásárolom. Olcsó, és általában az eladók is korrektek.
2009. jún. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

C&A-ban az eladótól kérhetsz segítséget. mert a raktáron biztos, hogy van eltéve egy pár darab.

meg a tesz-vesz, vatera oldalon is ki lehet fogni jó dolgokat! én sok mindent innen kaptam, meg a rokonoktól. Az első időbe meg nem is kell vészesen sok, mert pillanatok alatt kinővi az 56-ost!

ja és a Aushanba is láttam hosszú újjuakat kirakva!

2009. jún. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mi az 56os ruhákat 2-3 honapig használtuk. bodyk inkább 6-8 hétig. pedig 3270gr született és azórta is szépen hizik.
2009. jún. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!