Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol találok olyan boltot....

Hol találok olyan boltot. Ahol olcsón tudok vásárolni, egyedi cuccokat?

Figyelt kérdés
Mint a Háda,vagy kisebb butik.
2011. aug. 12. 23:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Mivel nem tudom, hol laksz, azt ajánlom, hogy nézz körül a környékeden, sétálj be a központba, és keress eldugottabb boltokat, turkálókat. Én hétfön megyek turizni, már alig várom. :)
2011. aug. 13. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
a túrkálók valóban jó ötletnek tűnnek, én is szoktam oda járni anyummal elég sokszor, ott mindig egyedi cuccokat találunk, olyanokat, amiket bárhol számonkérnek, hogy hol vettem, én csak mondok egy márkás üzletet hisz hasonlót találhatunk bármelyikben csak mondjuk túrkálóban (akciósan)akár 500Ft.(márkás üzletben hasonló 5000-6000Ft) vagy nem akciósan is majdnem feleannyi mint egy nagyobb márkás boltban.:)
2011. aug. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Turkáló.
2011. aug. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit értesz egyedi cucc alatt? A turis ruhák nem egyediek, épp olyanok mint a többi. Egyedi ruhát magadnak kell csinálnod, varrni, átalakítani, kötni, horgolni, amit akarsz.
2011. aug. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az egyedinek számít,ami nem jön szembe velem naponta az utcán.Igen,turira gondoltam,az utcába nincs,volt egy tök jó vállfás hely a wesselényi vili megállóban,de megszűnt pár hete.Néha átalakítom a cuccokat,de vannak olyanok,amit még életemben nem láttam:)A múltkor találtam,olyat is,amit nem tudtam,hogy kell felvenni.És az indiai ruhákról nem is beszélek,olyan szépek vannak turiban:)Köszönöm a válaszokat.
2011. aug. 13. 18:05
 6/6 anonim ***** válasza:
Turiii:)
2011. aug. 14. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!