Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem baj ha nem egyenesen ül?

Nem baj ha nem egyenesen ül?

Figyelt kérdés
Kisfiam egy hete üldögél maga. 7 hónapos, magától még nem ül fel, de szeret üldögélni játék közben. Nem gond ha előre dől? Nem rossz a gerincének? Nem ültetem egyszerűen kiküzdi magának.
2009. jún. 22. 08:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha még magától nem ül fel,és Te ülteted fel,az árt neki.Azért dől el.Várd meg,amíg magától fog felülni.
2009. jún. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem dől el, ül és játszik. csak nem nyíl egyenes gerinccel. amikor elfárad, átmegy mászásba és úgy folytatja.
2009. jún. 22. 08:43
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia

Az én kisfiam is ugyanígy ül, 7,5 hós. Nem hiszem hogy kényelmetlen lenne neki, gondolom akkor jelezné. Szerintem nem lesz semmi bajuk.

2009. jún. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kérlek titeket, h ne nagyon ültessétek a gyerkőcöket, amig maguktól nem ülnek fel. Vagy ha mégis, legyen megtámasztva. Hihetetlen gerincproblémákat okoz, a gyerek nem rendesen ül a fenekén,eltolódik a súlypontja, ettől van a fura háttartása, ezt szokja meg, gerincferdülés, hátfájás stb a következmény.
2009. jún. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!