Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Amikor a 7hetes babátok a...

Porcukormókus kérdése:

Amikor a 7hetes babátok a hátán fekszik, meg tudja tartani egyenesen a fejét?

Figyelt kérdés
Mert a lányom mindig eldönti jobbra vagy balra. Ez baj? Vagy csak kicsit később fogja egyenesen tartani a buksiját?
2011. júl. 31. 11:15
 1/7 anonim ***** válasza:

szerintem nem baj,majd kesobb fogja egyenesen tartani a buksijat hisz meg csak 7 hetes

bocs az ekezetek miatt es sok egeseget

2011. júl. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Oldalra fordítja és nem a plafon felé néz?

Ez nem baj te se tudnál úgy aludni, hogy a plafon felé nézzél.

Most neked kell erre figyelned, hogy ne mindig ugyan abba az irányba forduljon.

Majd később fogja tudni a kobakját megtartani.

2011. júl. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Teljesen normális. Nekem ráadásul ha a fene fenét evett , akkor is csak a bal oldalát "használta", még akkor is ha a vállamon volt. Most 10 hónapos és makk egészséges babóca:)) Ha jól emlékszem első lányom olyan3 hónapos korában tartotta meg stabilan a fejét ha hason volt, gondolom az előre nézésnél erre gondoltál.

Második babám spec. eleve utált hason lenni, így 3 hónaposan a franciaágyunkon erőt vett magán és hasról hátra visszafordult! Másik lányom ezt a műveletet 6 hónapos koráig tartogatta :)

2011. júl. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha magától nem teszi, akkor forgasd a fejét, hogy ne deformálódjon.
2011. júl. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Megtartja, tehat van, hogy felfele nez (igaz, most a heten mar stabilan tartja buksijat amugy is pl vallon, vagy ha fekszik a hasunkon - ha egyebkent lerakjuk hasra, nem szereti, de rajtunk elvan :) - es csak akkor teszi le, ha elfaradt) de forgatja is... legtobbszor a bal oldalra es ugy alszik. (mikor megszuletett, feszt jobb oldalra volt). Mar gondoltam, hogy ez igy nem lesz kiraly, igy kicsit probalom a matracot ugy huzni a bolcsoben, hogy a fejenel bal oldal picit feljebb legyen es bizom a gravitacioban (ha en forditok rajta, neki meg amugy kenyelmesebb, visszaforditja :-/)... de igy is legtobbszor a bal oldal a nyero.

Szerintem normalis, ha elbillen, a tied is elbillen... ellazulsz :)

2011. júl. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Úgy értettem, hogy ébren nem tartja egyenesen a fejét, hanem elbillen jobbra vagy balra. (amikor a hátán fekszik)

Egyébként forgatja a fejét, hason alvás közben is csereberéli a pozíciókat.

2011. júl. 31. 12:50
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja, az enyem ugy tartja, foleg, ha beszelunk is hozza, simogatjuk. Akkor se tartja, ha jatszotok vele, beszelgettek?
2011. júl. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!