Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Voltatok már pici babával...

Voltatok már pici babával nyaralni? Milyen tapasztalataitok vannak? Akár hosszabb útra is válalkoznátok autóval?

Figyelt kérdés
2009. jún. 22. 08:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Mennyire pici? Az tuti, hogy ha még nem ülhet előre néző ülésben (kb 4-6 hóig), akkor még ugye nem elég erős a gerince, és csak kb 2 órát kellene naponta autós ülésben lennie... Szóval nem jó neki, ha ezt meghosszabbitod. Amúgy én még nem mentem, mert ezen hezitálok pont, nem akarok neki ártani.

Egy 2.5 hós baba anyukája

2009. jún. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
3 hónaposan 13 órás repülőútra vittük! Jobban bírta mint némelyik felnőtt. Most 8 hónapos és most is nyaralunk éppen! Ő nagyon élvezi, hogy végre 1ütt vagyunk és csak Vele foglalkozunk, nekünk nem olyan mint amikor ketten voltunk,de csodálatos napokat tőltünk hármasban.Én mindenkinek csak javasolni tudom, hogy menjenek minél többet 1ütt pihenni, hisz a gyerekek hamar felnőnek és már nem velünk fognak nyaralni és mennyire fognak hiányozni....
2009. jún. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

mi elég sokat utazunk a picivel, pár hetes korától ehhez volt szokva. nincs gond út közben, ha kicsit unalmas neki hátra ülök hozzá és játszunk. mivel mi most voltunk nász úton kimondott nyaralásra nem megyünk idén 3an, de hétvégézni igen, a balatonra, a hegyekbe és nem aggódok, tuti jó lesz :)

7 hónapos a kisfiunk. szerintem nyugodtan menjetek, élmény lesz mindenkinek!!

2009. jún. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!4 hónapos a babám és kicsit aggodom a hosszú út miatt, mert a horvát tengerhez megyünk 800 km-re.Éjszaka megyünk igy gondolom jobban kibirja, mert alvásidő alatt lezavarjuk az utat.Még ami miatt aggodom,az a megszokott napirend, ami nyaralás alatt gondolom másként fog alakulni.
2009. jún. 22. 11:32
 5/5 anonim ***** válasza:
azért törekedj, hogy a napirend nem nagyon boruljon fel. mert ez nagyon fontos a kicsiknek!! én úgy próbálom majd megoldani, hogy pár napra előre készítek neki kajcsit, hogy ezzel ne menjen az idő, esetleg az elalvás este mehet egy jó kis séta közben, így ti is élvezhetitek a nyaralást, ő pedig jót alhat a levegőn :)
2009. jún. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!