Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jártatok már hasonlóképpen?

Jártatok már hasonlóképpen?

Figyelt kérdés

Sajnos a bébiőrön a férjem a bekapcsoló gomb helyett a sávot váltotta át és én nyugodt szívvel főztem stb.

HÁT MÁR EGY ÓRA IS ELTELT ÉS GONDOLTAM,HOGY BENÉZEK HOZZÁ ÉS SZEGÉNY OTT üvöltött a kiságyban(1 éves)ki tudja mióta.

Azóta teljesen megváltozott.Nem mosolyog annyit,nem ad puszit,ha megölelem,akkor nem is néz rám.Nagyon nagy lelkiismeret furdalásom van,de már nem tudom ezt visszacsinálni.Úgy sajnálom szegényt,csak ott sírhatott és se anya,se apa nem jött.Tényleg lehet ettől lelki sérült?Más még nem járt így a bébiőrrel?El vagyok keseredve.Alap esetben sosem hagynám sírni.Köszi.


2009. jún. 21. 22:20
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Az azért durva,hogy előnyben részesítem a házimunkát,mint őt.Basszus ha alszik csak nem bűn ha főzök,stb.

Hát igen,megbíztam a bébiőrben,mert minden nap használtam és egy szusszanást is meghall az ember.

Egyébként a szobája ajtaját nyitva szoktam általában hagyni és a folyosó ajtót csukom csak be,de a férjem is itthon volt és nekiugrottunk a lakásnak és persze pont akkor történik ilyen.Máskor benyitogatni csak akkor szoktam,ha már gyanúsan régóta alszik,de most úgy elröppent ez az egy órácska.

Na mindegy szerintem nem jogos,hogy bántotok ezért így is elég nagy lelkiismeret furdalásom van ez miatt.

Akkor mással még nem is történt ilyen?

Azóta kétszer aludt délután,de mindig sírt amikor felébredt.

Tényleg sajnálom a dolgot,mert az a mártír anya típus vagyok és tudatosan egy percig sem hagytam még sírni,aztán tessék,mégis megtörtént.

Remélem elfelejti és érzi,hogy anya nem hagyná sosem egyedül.

2009. jún. 22. 09:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!