Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jártatok már hasonlóképpen?

Jártatok már hasonlóképpen?

Figyelt kérdés

Sajnos a bébiőrön a férjem a bekapcsoló gomb helyett a sávot váltotta át és én nyugodt szívvel főztem stb.

HÁT MÁR EGY ÓRA IS ELTELT ÉS GONDOLTAM,HOGY BENÉZEK HOZZÁ ÉS SZEGÉNY OTT üvöltött a kiságyban(1 éves)ki tudja mióta.

Azóta teljesen megváltozott.Nem mosolyog annyit,nem ad puszit,ha megölelem,akkor nem is néz rám.Nagyon nagy lelkiismeret furdalásom van,de már nem tudom ezt visszacsinálni.Úgy sajnálom szegényt,csak ott sírhatott és se anya,se apa nem jött.Tényleg lehet ettől lelki sérült?Más még nem járt így a bébiőrrel?El vagyok keseredve.Alap esetben sosem hagynám sírni.Köszi.


2009. jún. 21. 22:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt olyan, hogy nem jelzett pedig be volt kapcsolva. Aztán kihíztam és bedugtam és így jó lett. Nem hiszem, hogy lelki sérült lenne emiatt, hogy egyszer nem hallottátok. Lehet, hogy épp csak pár perce ébredt mert tudod mi anyák valahogy ráérzünk erre. Szerintem nem véletlenül ötlött eszedbe, hogy benézel hozzá!

Most max. egy kicsit durci de bizti nem lesz a lelkének semmi baja!!

2009. jún. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire voltál messze tőle? Ha nagyon üvöltött, akkor hallhattad volna a bébiőr nélkül is? Ne aggódj, puszilgasd, szeretgesd, fel fogja dolgozni hamar! :)
2009. jún. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Elég messze voltam a konyhában és ment a szagelszívó is.
2009. jún. 21. 22:55
 4/11 anonim ***** válasza:
38%

Egy ilyen picibabat soha ne hagyjal 1 orat egyedul ugy, hogy nem nezel ra. Es ha valami baj lett volna???

Annak oruljel hogy nem lett baja, most nem akarok semmi rosszat irni, de tenyleg orulj hogy megusztad baj nelkul. Fozes kozben is ranezhettel volna kicsire meddig tartott volna, attol meg ugyanugy elkeszult volna az etel.

En soha de soha nem hagytam ennyi idore ugy egyedul a kicsit hogy nem neztem ra.

Te legyel az ore a babadnak!

Attol ne aggodjal hogy baja esett lelkileg!

2009. jún. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
47%
Utolsónak igaza van.Soha ne hagyd egyedül!Nem szeretnélek bántani,de sohasem értettem az olyan anyákat akik mindig a gyerek elé helyezik a házimunkát.Nekem is van,de soha nem megy egyik a másik "kárára"!Tényleg nem bántani akarlak.
2009. jún. 22. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem nem kellett volna lepontozni az utolsó kettőt, tudjátok, itt tanácsot adunk, és mert nem egyezik még nem kell negatívan bírálni.

Én sem hiszem, hogy lelki sérült lesz, 1 hét múlva nem is fog rá emlékezni. Viszont, ha tényleg ennyire távol vagy tőle, résnyire nyitva hagyhatod az ajtaját, és negyed óránként rá nézhetnél.

Én amúgy nem bízom ezekben a bébiőrökben és hasonló, rengeteg esetet olvastam, hogy nem jelzett, akkor jelzett, mikor nem is volt semmi. A legjobb, ha te magad figyeled a gyermeked, és hallgass az ösztöneidre, ahogy fentebb is írták, lehet pont akkor kelt, és ezt te valahol legbelül megérezted. ;)

Ja, és a következő fektetésnél látod rajta, hogy ódzkodik, biztasd, hogy ott vagy, hogy jössz, ha szüksége van rád, hogy nem hagyod egyedül!

2009. jún. 22. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
50%

Nem tudom miért kell lepontozni valakiket amikor teljesen igazuk van. Én bármit csinálok mindig megyek idöközönkét ránézni a babára mert nekik nem sok idő és már fent is vannak.Ha 1 órát másfelet alszik egyhuzamban akkor kb 15 percenkét ránézek, oda megyek a kiságyához betakargatom ha lerugta magárol a takarót stb ez kb. 2 perc és mehetek tovább csinálni a dolgomat.

Üdv 4 hós anyuka

2009. jún. 22. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én is ezért veszek most bébiőrt, hogy halljam, ha a lakás egyik végében alvó babám felébred, míg én tőle majd 50m-re a konyhában főzök...

Szerintem semmi baj nem lesz, szeretgesd sokat, kérj bocsánatot, és mikor leteszed aludni, mutasd meg neki, hogy hallod a bébiőrőn át, és jönni fogsz, ha hív.

Meg tudnak sértődni, ez kétségtelen, de ettől nem lesz lelki sérült:-)

Azért írd meg pár nap mulva, hogy mi a helyzet!

2009. jún. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
79%
Semmi baja nem lesz a kis lelkének nyugodj meg. Nekem is van babyőrőm és én bízom benne bár nincs messze a szobájától a konyha. Az meg ha folyton rányitogatsz ha alszik nem tesz jót a fejlődésének. Ugyanis alvás közben fejlődnek a legtöbbet. Néha menj az ajtajához hallgatózz be és csak akkor menj be ha már mocorogni hallod. Amúgy nem tudom hogy a kiságyban mi baja lehetne? :)
2009. jún. 22. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem nem hibáztál, hogy egyedül hagytad. A bébiőr azért van, hogy halld, mi van a gyerekkel. Hallod, ha sír, de még azt is -a jófajtáknál-ha megfordul az ágyban-effektíve semmi baja nem lehet!

Én sem nézek rá, ha alszik, mert csak felébred, ha bemegyek a szobájába... azért használom a bébiőrt és a légzésfigyelőt.

2009. jún. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!