Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám orra alatt, álla fölött...

Babám orra alatt, álla fölött indőnként kékesnek látom a bőrt. Más babócának is szokott ilyen lenni?

Figyelt kérdés
Már születése óta látom időnként, most 5 hós. Az erek ütnek csak át? Holnap viszem dokinénihez, tőle is megkérdezem.
2009. jún. 21. 22:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen. Én mindig a szemei között szoktam látni ezt. Az én babám nagyon fehér bőrű már megjegyezte a védőnő is és a gyerekorvos is.
2009. jún. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az én lányom is fehér bőrű, és az orrnyergénél a szemöldökei között rendesen szürkéskék. Állítólag idővel, ahogy vastagszik a bőrköpeny, ez kevésbé lesz majd szembetűnő.
2009. jún. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is a szája körül szoktam látni, először azt hittem, hogy fázik, de ez nem mindig igaz a körülményekre :) És igen, az én babám is nagyon fehér bőrű :) (2.5 hós)
2009. jún. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát, nekem a szemöldökeim közt a homlokomon egy nagy V formájú kékes jel volt. Már 16 éves vagyok, de még mindig látszik nagyon halványan elüt a bőröm színétől ilyen pirosos lila színű, de szinte alig észrevehető!

Nem tudom evvel mennyit segítettem..

2009. jún. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiamnak akkor szürkült el, mikor fürdettük, a szája körül. Először azt hittük fázik, aztán megfigyeltük és rájöttünk, hogy úgy szorította a száját, hogy amiatt kékült el. Kb. 2 hó alatt leszokott róla.
2009. jún. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszaitokat! Az én kislányom is nagyon fehér bőrű.
2009. jún. 21. 23:04
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én kislányomnak még mindig kékül a szája körül. Azt mondta az orvos, ez olyan mint amikor a felnőtteket kirázza a hideg.
2009. jún. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Ma voltunk dokinál, azt mondta 10 fehérbőrű gyerekből 9-nek ilyen.
2009. jún. 23. 23:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!