Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szegeden mit kell vinnem a...

Szegeden mit kell vinnem a babócának a kórházba? Popsitörlő kell, vagy adnak? Vagy talán nem is kell?

Figyelt kérdés
2009. aug. 16. 12:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Elvileg nem kell semmi. Napi 3 pelenkát adnak, kapsz majd két ajándékcsomagot, abban is lesz egy pár. Gyakran elviszik majd a babát vizsgálni, meg fürdetik, meg ha éjszakára nincs veled, akkor a csecsemősök tisztába teszik, szóval ez is elég, de lehet kérni is. Textil pelus is van, és azt is cserélheted, hintőpor van a szobákban, popsitörlő az ajándékcsomagokban, pólyát ott adnak rájuk meg kisinget.

Hát ennyi. És ezek tuti infók, mert frissek az élményeim:)

2009. aug. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Pontosan úgy van, ahogy az első válaszoló írja. Csak akkor kell saját holmi, mikor mentek haza. Azt majd Apa behozza, ha szólsz, hogy jöhet értetek. Nekem ami nagyon jól jött: szoptatós párna (mert tök béna voltam az elején, a párnával meg legalább a picit jól meg lehetett támasztani), és kisméretű úszógumi (a gátseb miatt).

Nagyon jó, ha már benn a nővérkéktől megtanulod pohárból itatni a babát. Nagyon készségesek, mindenre válaszolnak, csak persze kérdezni kell:)

Ja, és ha mégis ne adj isten cumisüveg kéne, jó, ha behozatsz sajátot, meg fertőtlenítő lötyit is, mert az egyik szobatársam babája (aki koraszülött volt, és nem tudott szopni), szájpenészt kapott benn az ottani üveg miatt...

2009. aug. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kiegészíteném az előző válaszolókat. Popsitörlő kendőt vigyél be magaddal, mert ott nem adnak külön, csak akkor jár ha a nővérke teszi tisztába a babát. Így ha Te is szeretnéd, akkor az ajándékcsomagból kell kivadászni, ráadásul elég kevés van benne. Nekem az hiányzott, egyébként minden mást adnak.
2009. aug. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Velem végig kint volt a kislányom.Reggel vitték el vizsgálni,13-kor volt a fürdetés.Saját magam jártam be mérni is.Tehát vigyél szerintem,én is vittem és kellett is.Amugy én az ajándékcsomagokat a hazamenetel napján kaptam meg.
2009. aug. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm,kicsit megnyugodtam, attól félek hogy nem leszek felkészülve, kérni meg nem szeretek,és már annyi mindent hallottam...de mostmár tudom mire számítsak. Köszönöm!
2009. aug. 17. 07:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!