Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy kezdjem el 8hós babának...

Hogy kezdjem el 8hós babának adni a joghurtot, túrót, stb?

Figyelt kérdés

Azt olvastam, ekkor már be lehet vezetni. Találtam recepteket is, de nem tudom, hogy azt odaadhatom neki elsőre is egyben vagy csak apránként? Mindenképp valamilyen gyümölcsel adnám.


És milyet adhatok? Bolti vagy piaci? heti hány alkalommal lehet?


2009. jún. 21. 19:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is most szeretném elkezdeni. Ezek a kérdések kaár az enyémek is lehetnének. A szívem a házi túróhoz húz, viszont nem tudom milyen higéniás körülmények között tárolták. Inkább a boltival fogom kezdeni és közben megkérdezem a védő nő véleményét. Ma kapott a kisfiam 2 teáskanál Danon Aktiviát. Holnap 4-et adok neki, majd 8 kanállal és a következő napon szerintem annyit, amennyi jól esik neki.

Szerintem napi szinten kaphat belőlük.

2009. jún. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Lányomnak csak 1 év után javasolta a doki és a védőnő is. Tanácsukra a gyümölcsbe tettem egy pici túrót, és minden nap kicsit többet. Aztán ha ez ment, akkor a gyümibe egy fél natúr Activiat, ez is mehet minden nap. Aztán ha ez is jó volt, akkor a főzijébe reszelt sajtot.

Naponta 1X kell neki adni tejes dolgot.

2009. jún. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!