Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Többgyerekes anyukák? Szíved...

Többgyerekes anyukák? Szíved szerint milyen nemű babát szerettél volna elsőnek, és milyen lett? Utána másneműt vagy ugyan azt?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 22. 22:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Elöször fiút, aztán lányt szerettemvolna. Első lány, de nem számított. Végre ANYA lettem. Másodszor ikrek. Akkor drukoltam, hogy fiú és lány legyen. Így is lett. Férjem azzal viccelt, kell még egy fiú, hogy egálban legyenek. Erre született egy fiú. Igaz, hogy nem abban a sorrendben, de lett mindkettő, csak duplán.
2012. ápr. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Kamaszoromban azt szerettem volna, hogy 1 kisfiam és 1 kislányom legyen, ebben a sorrendben. Aztán amikor terhes lettem, akkor már inkább kislányt szerettem volna, de fiam lett. Nem bánkódtam rajta nagyon. A 2. baba kislány lett, így beteljesült a kamaszkori álmom. Sőt lehet túl is teljesül, mert már tervben van a 3. gyerkőc.
2012. ápr. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Elsőre fiút szerettem volna aztán egy kislányt. 1. fiú is lett csak sajna nem maradt velünk. Aztán mivel a kisfiú nem maradt velünk nagyon fiúra vágytam és két lányom lett. De imádom őket. Utána még mindig hiányzott az a kisfiú és a Jó Isten meghallgatott mert adott egy kisfiút is. :)
2012. ápr. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!