Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Többgyerekes anyukák? Szíved...

Többgyerekes anyukák? Szíved szerint milyen nemű babát szerettél volna elsőnek, és milyen lett? Utána másneműt vagy ugyan azt?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 22. 22:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%
Egyik esetben sem érdekelt a neme,csak az,hogy egészséges legyen.
2012. ápr. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Elsőt fiúnak akartam, de lány lett. Nem voltam egy percig sem csalódott, ahogy megtudtam úgy örültem, mintha mindig lányt akartam volna.

Másodiknak lányt akartam, lány lett.

Most a harmadikat várom, még nem tudom a nemét, de most teljesen mindegy, hogy mi lesz, bevallom annyira nem is izgat. Rajtam kívül mindenki tudni akarja, én ráérnék megtudni a szülőszobán, drukkolok is, hogy eltakarja majd magát az uh-n, remélem szerencsém lesz, jó lenne meglepetés.

2012. ápr. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Elsőre a szívem mélyén fiúra készültem. Lány lett:). A másodiknál már nagyon nem izgatott, mi lesz, teljesen mindegy volt. Úgy voltam vele, ha lány, abban már gyakorlottak vagyunk, ha fiú, akkor az izgalmas, új helyzet. Fiú lett. Mindkettő ugyanakkora öröm, ugyanannyi szépség. Ugyanennyire örültünk volna még egy lánynak, persze nyilván más felállást eredményezett volna.
2012. ápr. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Először kislányt szerettem volna, bejött :)

Másodiknak is kislányt szerettem volna, de ahogy kiderült az UH-on, hogy kisfiú, nagyon megörültem neki, és azóta is élvezem minden napjainkat.

2012. ápr. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Tudtam hogy lesz ilyen válasz,de nem erre vagyok kíváncsi!!!

Igen az egészség a fontos,de szerintem mindenkinek van egy elképzelése,és bárhogy alakul örül neki!!!

2012. ápr. 22. 22:25
 6/13 anonim ***** válasza:

Az 1.lány,2.fiú variációs vagyok. Mindenki azt mondja nekünk, ez a legjobb sorrend. Tény, hogy a kislányom nagyon anyáskodik az öcsikéje felett, és nincs féltékenység, hasonlók. De szerintem ez nevelés, természet és korkülönbség függvénye is. Azonos nemű tesóknál működhet jól vagy rosszul a testvéri viszony.

Boldog babavárást! Szerintem nagyon örülni fogtok az Öcsikének! :)))

2012. ápr. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Örök életben egy fiút és egy lányt szerettem volna, ebben a sorrendben. Aztán lett egy fiam. Utána igazából mégiscsak inkább újra fiút szerettem volna. És kislány lett:) Csak akkor tudtam meg, amikor megszületett (nem is akartuk tudni előre) - és azóta annyira örülök, hogy mégis lány és nem fiúcska :)
2012. ápr. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Eslőnek fiút és az is lett. Másodiknak nagyon lányt ő tudományos megközelítessel készült mégis fiú lett ő is. Először szomorű voltam, de ma mar el se tudnam képzelni hogy ő nincs. Azért még kacérkodom a gondolattal hogy csak jó lenne egy kiscsaj...
2012. ápr. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Először fiút szerettem volna, de lány lett. Másodszorra még egy kislányt vártam, de fiú lett. Most meg azt mondom, de jó, hogy így alakult!:)
2012. ápr. 23. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az első terhességemnél nem akartam tudni a pocaklakó nemét, fiút szerettem volna,de aztán amikor megszületett a kislányom madarat lehett volna fogatni velem annyira boldog voltam.A második terhességemnél lányt szrettem volna talán azért mert lányos anyuka voltam addigra,aztán meg is született a második kislányom is,persze ha fiú lett volna akkor sem ért volna csalódás!
2012. ápr. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!