Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jól értem a hozzátáplálást?

Jól értem a hozzátáplálást?

Figyelt kérdés

Tehát első nap adok neki 2-3 kiskanál pl. almalevet mondjuk HIPP-est. Következő nap ha ízlett neki és nincs tőle baja akkor 4-5 kanállal, utána 6-7 kanállal. A negyedik napon jön mondjuk a baracklé ugyanígy három napig és ha minden oké akkor lehet már összevegyíteni és annyit adni belőle amennyit megeszik vagy lehet már pépesítve is adni. Jól mondom?

És ezt kell végigjátszani mindennel, ugye?

Egyébként 4 hós múlt a babám és sajna nem nagyon hízogat már az anyatejtől ezért szeretném elkezdeni.

És még azt is kérdezném, hogy a SINLAC.ba, hogy tesztek gyümölcsöt? Lét vagy pépet kell bele tenni?


2009. jún. 21. 11:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Én úgy csináltam, hogy első két nap kapott levet, de után a már pépet.

De mindenki úgy csinálja, ahogy jónak látja.

2009. jún. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
ha gyarapodást szeretnél akkor az almapép után adj krumpli-alma pépet (külön krumplit nem kell, az túl tömény), de ara figyelj hogy van baba, akinél ez szorulást okoz
2009. jún. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi!
2009. jún. 21. 12:11
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! korulottem sok babas a anyuka van,az elso izeket mindenki lassabban vezeti be, de utana azert mar nem ennyire :)

En dokkerem igy javasolta:

1-2 napig alma leve, majd johet a pureje,eloszor par kanal,majd mehet tobb is, ereznifogod mennyit kivan meg.

Aztan kovi gyuminel v zoldsegnel egybola purejet par kanal,majd etettem a megszokottal (jelen esetben az almaval) mert azert nehez elvenni :)

aztan utana mehetett abbol is tobb. amikor mar volt 3-4 iz amit ismert,azokat kevertem. ekkor mar teljes adagokat evett meg belole!

2009. nov. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!