Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy néz ki a napi étrendje...

Hogy néz ki a napi étrendje 10 hónapos babátoknak?

Figyelt kérdés
Az én babám két hete alig kér enni az eddigi megszokott kajákból. Nehezen megy a gyümölcspüré,főzelék,tejpép.A tápszer most vmelyest rendeződött. Úgy látom, h ezzel jelezni akar nekem, talán itt az ideje érdekesebb dolgokat,érdekesebb módon enni. Inkább a darabosabbakat szeretné. Ügyesen ette ma már a darabos főzeléket (eddig öklendezett), picinyke kis katonákat kifliből,vajkrémből. De hogyan vezessem be neki ezeket úgy,h egy étkezéskor jól is lakjon? Ti esztek már ilyeneket? MIkor, mit, mennyit, hogyan? Nagyjából erre lennék kíváncsi...:))
2009. jún. 20. 21:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Ébredéskor szopi

9 - fél 10 körül joghurt a tízórai

délben főzelék

4-5 körül gyümölcs

7-kor tejpép

lefekvés elött szopi

hajnali 4-5 körül még felébred egy kis szopiért


Ha úgy látom, hogy még éhes, akkor adok neki kiflicsücsköt, piskótát a kezébe, hadd rágja. Ezzel remekül elvan. Az ebéd nálunk is nyögvenyelős, valami kell a kezébe, amivel szórakozhat, addig tudom bele lapátolni a kaját. Valami érdekes kell, vagy újdonság. Ma pl. a jégkockatartót adtam neki, mert olyat még nem látott. :)

2009. jún. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!