Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi az étrendje 6,5hónapos...

Mi az étrendje 6,5hónapos babátoknak?

Figyelt kérdés
miket készítetek nekik és hány órakor étkeznek?minden érdekel,ami ezzel kapcsolatos.saját tapasztalok érdekelnének.a válaszokat előre is köszönöm.
2011. jún. 19. 16:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Anyatejes, 2 hete kóstolgat. Így aztán nem nagy a felhozatal: délelőtt néhány kanálnyi gyümölcs a tízórai tejcsi előtt. A többi még csak szopi.
2011. jún. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
mi is anyatejesek vagyunk és kb. 3 hete kóstolgatunk.de most egy pár napja kevés a tejem és félek,hogy elmegy.egyébként miket adtál már a kis babádnak?hányszor szopizik naponta?sokat eszik egyszerre?
2011. jún. 19. 17:12
 3/12 anonim ***** válasza:

Sose mérem, mennyit eszik :) Tudja ő, mennyi kell. Gyümölcsöket kapott: alma, barack, meggy, sütőtök. Csak magában, nem "dúsítom". Ott tartunk, hogy megeszik 4-5 kiskanállal, aztán elfordul és többet nem nyitja a száját.

Miből gondolod, hogy kevesebb a tejed?

2011. jún. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ja! általában 3 óránként eszik, éjjel is még 2-3x.
2011. jún. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
mert már gyakran üresnek érzem a mellem,elég ritkán jön az a feszítő érzés mint régen mikor sok tejem volt.napi 3szor ha termelődik,akkor sokat is mondok.a fiam meg szopizna,de alig jön ki belőle pár csepp.holnap venni is fogok tápszert,mert ez így nem állapot.
2011. jún. 19. 17:23
 6/12 A kérdező kommentje:
a meggyet hogy adtad neki?
2011. jún. 19. 17:24
 7/12 anonim ***** válasza:

Ne várd hónapokig a feszítő érzést! nekem már ritkán érződik, hogy épp beindul a tejleadó reflex, a melleim se durrannak be, mégis elég a lányomnak! ez tapasztalat, ő a 4. :) A babád hogy viselkedik szopi után? Elégedett? Meddig bírja 2 evés között? Ha 2-2,5 órát kibír, nincs semmi gond. Ahogy egyre többet eszik majd a szilárd kajából, kevesebb tejre lesz szüksége.

Meggy: Néhány szemet megmosok, kiszedem a magjait, az almához, barackhoz turmixolom.

2011. jún. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
hát lehet elég neki a tejcsi,de most igazából nem tudni,mert jön alul 2 foga és állandóan a cicin lógna.úgyhogy nehéz eldönteni,hogy éhes vagy viszket az ínye.de ahányszor kínálom ő rácuppan szívesen.6,5hós és majdnem 9kg,nem kicsi.lehet nincs miért aggódnom,de ő az első babám és nem szeretnék valamit elrontani.köszi a válaszaidat
2011. jún. 19. 17:36
 9/12 A kérdező kommentje:
és gratulálok a 4 babádhoz.én is szeretnék még hamarosan.jó egészséget kívánok nekik
2011. jún. 19. 18:14
 10/12 anonim ***** válasza:
Köszi! Aranyos vagy. Ha jön a foga, megesik, hogy szívesen ciciznek... Az enyém bár más baja nem volt vele fogzáskor, iszonyat sokat lógott cicin :) Akkor én is meglepődtem, de mikor a következők is ezt csinálták, rájöttem, ez segít :)
2011. jún. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!