Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szoktassam le a 9 hós...

Hogyan szoktassam le a 9 hós kisfiamat a harapásról?

Figyelt kérdés

Kisfiam mostanában állandóan harap nem szoptatás közben hanem úgy egyébként.Már mindenkit megharapdált anyósom és én is tele vagyunk lila foltokkal tőle olyan erősen harap.Hiába paskolom meg a száját először mikor csináltam elsirta magát meg hisztizet de mostmár egyenesen kinevet. Nagyot nem merek rácsapni nehogy valami maradandó baja legyen a kicsi meg nem hatásos.

Tud valaki valamilyen jó módszert a leszoktatásra. Nagyon hálás lennék a segítségekért mert ez így nem folytatódhat.

Előre is köszönöm a válaszokat

Egy kétségbeesett anyuka


2009. jún. 20. 17:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Én próbáltam szépen, finoman, szelíden, durván, kiabálva, pfóbáltam otthagyni, de semmi nem vált be.

1 éves, és még mindig szeret harapdálni.

2009. jún. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki,hogy ilyenkor befogod az orrát.Így kénytelen lesz a száján venni a levegőt.És mivel ez kellemetlen neki,leszokik a harapásról.Nekem bevált,hogy nálatok is beválik-e,nem tudom.De egy próbát megér.Sok sikert !
2009. jún. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!