Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, akiknek 8 hónapos a...

Anyukák, akiknek 8 hónapos a babája! Mesélnétek a mindennapjaitokról? Miket tud a babátok?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 18. 17:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

10-én volt 8 hónapos a fiam. 8,7 kg és 71 cm. Baromi korán kel, 6-kor már kukorékol, akkor szopizik. Összekészítjük nagytesót a suliba, utána alszik 8-9 között egy kicsit. Fél 10-kor tízóraizik, általában gyümölcs+gabonapehely. Utána játszunk, vagy kimegyünk levegőzni, elmegyünk a boltba, vagy megpróbálok mellette főzni, ami nem mindig sikerül. 11-12 között megint alszik egy kicsit, fél 1-kor ebédel, általában főzeléket csinálok neki (de néha kap üvegeset is). Ebéd után "segítünk" a nagynak megcsinálni a leckét, játszunk, kimegyünk megint levegőzni. Délután még alszik egy órát, uzsonna 4-5 óra között tejpép. Most éppen elvitte anyukám játszani egy kicsit:) Este fél 8-kor fürdés, szopi, alvás. Éjszaka felkel kétszer-háromszor, de most jön a fenti két foga, lehet ezért is nyűgös kicsit. Miket csinál? Feláll, végigmegy a kiságyban kapaszkodva. Hason fekvésből felül, ezt most tanulta, próbál kúszni, meg négykézláb menni, de nem nagyon sikerül még. Tegnap ment négykézláb hátrafelé, ma nem gyakorolta:) Egyébként meg hisztis, nincs el egy percig sem egyedül, semmit nem tudok csinálni mellette. Mindenhol fel akar állni, ha nem tud hová kapaszkodni ordít. Már a babakocsiból is megpróbál kimászni és ezzel az őrületbe kerget:)))

Mondja, hogy ba-ba, tá-tá, tü-tü, ho-pá, ugye-ugye. Hát egyenlőre ennyit tud.

És a te babád?

2012. ápr. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

vasárnap lesz 8 hós

fiú

10.8 kg 79 cm

mászik ül áll, kapaszkodva mindenhova elsétál


napunk:

reggel f7-7kor kelünk akkor szopi vagy nem

9-f10ig brja addig reggelizek porszívózunk boltba megyünk stb

aztán alszik 1.5 órát,

f11 kor tízória gyümi

utána játék, én ebédelek, főzünk, elvagyunk

1-f2kor ebédel főzeléket

2kor alszik f4ig

utána megyünk tesóért bölcsibe majd játszótér, 4felé szopizik egyet

f7kor kap vacsit, tápszert vagy tejpépet

7kor fürdik

f8-8kor szopival elalszik


éjszaka megszámlálhatatlanul sokat kelünk


6 foga van, napi 2 liter nyálat folyat és nyüszít...asszem mindent leiírtm

2012. ápr. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Megkérdezhetem, hogy amikor felkeltek éjjel, hogyan altatod vissza? Mert az enyém csak a cicimen lógva hajlandó:)
2012. ápr. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
cumi, viz...ha minden kötél szakad cici
2012. ápr. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az enyémnek nem kell a cumi. Már gondoltam levágom neki a cickómat, had vigye, hátha aludhatok egy jót:)
2012. ápr. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!