Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tennétek "rendszámtáblát" a...

Tennétek "rendszámtáblát" a babakocsitokra?

Figyelt kérdés
Persze a babátok nevével ellátva.
2009. jún. 19. 22:33
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
93%

Mi nyerünk egyet,de nem raktuk a babakocsira! Szerintem ez kicsit gáz!

Felszereltük a baba szoba ajtóra! Ott jól mutat!

2009. jún. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
72%
22.41 es válaszoló, van egy kérdésem, az iwiwre milyen okból kifolyólag nem tennél fel képet a gyerekeidről?(nem rosszindulatból, csak kíváncsiságból kérdezem)Előre is köszi a választ
2009. jún. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
13%

Ha mar itt tartunk, en sem tennem fel az iwiw-re a kepet. Megpedig azert nem, mert akik nekunk fontosak, latjak a babat. Rokonok, baratok, ismerosok.

Idegeneknek pedig nem mutogatom a kincsemet.

2009. jún. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
67%
Én pont a távoli rokonok kéréseére ttetem fel pár képet a babámról az iwiwre.
2009. jún. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
21%

Ugyan nem 22.41-es vagyok, de eleve nem tennék fel még magamról sem képet a nyilvános netre. Tulajdonképp soha nem tudod törölni.

Ha a képeid "elszabadultak", mások felhasználták őket,

Pedofil oldalakon másolgatják, 20 év múlva valaki megtalálja, nem biztos, hoyg örülnél ennek.

Sokan nem is gondolnak bele, hogy a nyilvánosan feltett képeiket mennyi mindenre lehet használni.

Külföldön már cégek foglalkoznak azzal, hogy megpróbálnak valakiről mindent eltüntetni a netről, amit már nem szeretne ott látni.

(nem biztos, hoyg egy álláskeresésnél jó ajánlőlevél egy ugyan 5 évvel ezelőtt készült, de még a neten kóválygó részeg bulis kép. Márpedig a komoly cégek HR-esei ennek ellenőrzésével kezdik a jelentkezők vizsgálatát.)

2009. jún. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
64%

Erre engem is érdekel a válasz.

Ugyanis a "dicsekvőoldalra" általában mindenki annak a képét teszi fel, amire büszke. Ki a kutyájáról egy képet, ki a macskájáról, utazásairól, ki a gyerekeiről...


Babakocsira rendszám?!

Oltári baromság!

2009. jún. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
28%

A 22:41-es vagyok. Szívesen válaszolok. :) Egyetlen családtagomról sincs fent kép, és nem is volt soha. Egyetlen kép van, azon is csak én vagyok. Majd ők eldöntik, hogy akarnak-e szerepelni az én oldalamon. A gyerekeim még kicsik, nem tudom őket megkérdezni.


Mellesleg ha csak azok láthatnák, akik az ismerőseim, akkor lehet hogy tennék fel egyet-kettőt. De így, hogy boldog, boldogtalan??!!!


Az igazsághoz tartozik még, hogy nekem ismert a nevem egy szakmán belül (nem rosszra kell gondolni, csak egy szűk szakmáról van szó!) és azt meg végképp nem szeretném, ha üzletfeleim vagy leendő üzlettársaim a "családi albumomban" lapozgassanak... Nem tudom, érhető-e?

2009. jún. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
93%
Én sem tennék a babakocsimra redszámot minek!
2009. jún. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
90%
bocsi rendszámot akartam
2009. jún. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
60%

Részeg bulis képet elvből fel sem tennék. (nincs is ilyen;)

A többi képre pedig baromi büszke vagyok! A gyerekeimre, a férjemre, mindenre.

Ennyi erővel, ne menj ki az utcára, mert a fejedre esik egy tégla...

2009. jún. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!