Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit van a babátok pelus...

Mennyit van a babátok pelus nélkül?

Figyelt kérdés
Nálam kb napi egy-másfél órát nem kevés ez ebben a melegben? Hogyan oldjátok meg a pisit, kakit?
2009. jún. 19. 22:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
48%
Második: Parkettánk van és rajta egy hatalmas kimosható szönyeg. Kisgatya általában majnem felszív mindent. Egésznap a földön van, ott alakítottunk ki neki egy nagy teret. Hetente kb kimosom a szőnyeget, vagy a parkettát áttörölöm többször. Azóta sokkal több mindent csinál. Nem tudom összefügg-e, de két hét alatt mászik, feláll mindenhol,nincs annyira gátolva, de lehet hogy nem is függ össze.
2009. jún. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Igaz, hogy nagyon jó pelusok vannak, de 35 fokban szörnyű lehet. No azért kipróbálok egy napot pelus nélkül. Köszi a válaszokat
2009. jún. 19. 22:54
 13/17 anonim ***** válasza:
75%
Mi 6 hónaposak vagyunk és én is szívesen hagynám legalább pelenkázás előtt egy picit csupaszon, de mivel kisfiú, már többször is előfordult, hogy pl. saját magát pisilte arcon. :) Rólam nem is beszélve. Egy kislánynál nyilván tényleg elég a törülköző a popsi alá, de mi spriccelünk mindenfelé :)
2009. jún. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
81%
6 hónapos a mi kisfiunk is. Hami után általában 20 percen belül elintézi a pisit. Ezután minden további nélkül hagyom fél-háromnegyed órát pelus nélkül hempergőzni a nagyágyon. Eddig egyszer történt baleset, igaz akkor a matracig ázott át az ágynemű. Na meg ott fekszem mellette, s figyelem a kukiját. Ha olybá tűnik, mindjárt pisil, visszaadom rá a pelust. Tudom, ez nagyobb babáknál már nem megoldás, de a 6 hónaposaknál talán még működik. Naponta egy étkezés után biztos meztelenkedünk. Illetve fürdés előtt is, ha nem fáradt, szintén egy félórát hagyom, hogy szellőzzön a feneke.
2009. jún. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Mi általában minden pelucserénél 5-10 percet vagyunk pelus nélkül,fürdés előtt 30percet. Vettünk a gyógyszertárban 100ft-ért kiteríthető pisiszívót.... Olyan mint a pelenka csak téglalap alakú,kiteríthető bárhová,jó nedvszívó és tartó. Én azt használom akkor is ha megyünk valahová.Praktikus és higiénikus.
2009. jún. 20. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
66%
az én fiam 9 hós múlt, de nem nagyon hagyom pelenka nélkül. fürdés után szoktam egy keveset, mert általában fürdéskor pisil. a bőre szép, a mozgásánál nem veszem észre egyáltalán, hogy gátolná bármiben is a pelenka. azt sem vettem észre, hogy a melegben zavarná. minden ruha zavarja, általában le is veszünk minden rucit, de a pelus marad. így mászik mindenfelé. ha nem látm rajta, hogy zavarná a pelenka, nem látom értelmét levenni róla, azért, hgy aztán fél óránként rohangáljak vele gatyát cserélni, kizökkentsem ezzel a játékból, vagy ha nem veszem észre, hogy pisilt és átgyalogolt rajta mondjuk, akkor neki lesz kényelmetlen.
2009. jún. 20. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat mindenkinek!
2009. jún. 20. 10:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!