Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos a kislányom és nem...

4 hónapos a kislányom és nem nagyon viseli el a zoknit ha közelítek vele már akkor is dörzsöli össze a lábacskáját a lakásba 25-26 fok van nem fog megfázni ha alszik betakarom pelussal?

Figyelt kérdés
2009. jún. 19. 15:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Nézd meg, ha nagyon hideg a lába, akkor szerintem adj rá.

Ha alszik, mindenképp takard be!

2009. jún. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tök meleg van most, szerintem nem kell zokni. Én sem veszek fel :)

Amúgy mi is így vagyunk, 6 hónapos a babám, ő leszedi magáról. Már nem is erőlködök, ha hűvös van, talpas gatyát adok rá, de most ez igazán felesleges.

2009. jún. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem, ilyen hőségben biztosan nem. Nem szükséges ilyen melegben a zokni szerintem.

A talpas gatyó és a harisnya jött be nálunk is, mert a zokni kb. 20 mp-ig bírja. Profi a lányom vetkőzésben! :) 7,5 hónapos amúgy, és valószínűleg az anyjára ütött. Nekem még télen is az az első, hogy belépek az ajtón, leveszem a cipőt és a zoknit, és percekig állok a hideg járólapon, olyan forró a talpam! Vannak ilyen emberek. Persze a gyerekek szerintem alapból utálják a zoknit és a sapkát!

2009. jún. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!