Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idősen tudják ezt a...

Mennyi idősen tudják ezt a babák? Az én kisfiam már két kézzel fogja s szájába veszi a lábacskáját, pedig csak 3 és fél hónapos. Már 3 hónaposan hasra fordul, ma már majdnem vissza is tud fordulni. :-)

Figyelt kérdés
Hasonló tapasztalatok?
2009. nov. 5. 11:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Az án lányom is 3 hónaposan forgott mindkét irányba és két kézzel tömte a szájába a játékokat.

Viszont elég későn nyomta ki magát hason.Nagyon különbözően fejlődnek a babák.

2009. nov. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Lányom 3 hónaposan forgott, 5 hónaposan rágta mind 2 lábat, 5. hónap végére 1 percet egyedül is ült anélkül, hogy tartottuk volna. Most tanul mászni. 6 hónapos
2009. nov. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%

Az én lányom 4 hónapos és mesét mond...


Csodababák!

2009. nov. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%

Mászni? 6 hónaposan.

Az én 9 hónaposom folyékonyan felolvassa a Háború és Békét, és szó szerint idéz is belőle, h kérem.

:-))))


Én is nagyon büszke vagyok rá!

:-)))))


Bocsi, kérdező, de nem lehetett kihagyni.

Mellesleg ügyes a babád, büszke is lehetsz rá, de szerintem nem csodagyerek, teljesen átlagos.

Persze neked csodagyerek!

Ez így van rendjén!

2009. nov. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Utolsó kettőnél a pont!:D
2009. nov. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
:D
2009. nov. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én azt hittem először, hogy 3 és fél hetes, a kérdéseknél nem látszott.:)
2009. nov. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
54%

11:35 és 11:45-ös vastaps. :D

Az én fiam amúgy 3 és fél hósan már megmutatta, Észak -és Dél-Amerika összes országát a térképen, természetesen fővárosokkal együtt. :D

Most egy éves, és három nyelven beszél. És már tanulja a kínait is. :D

2009. nov. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nem azt mondtam hogy csoda baba csak egyszerűen kíváncsi voltam más babák mit tudnak,hogy hogyan fejlődnek.

Jól esik hogy gúnyolódtok!!!!!........az első babám,s fogalmam sincs mennyire ügyes vagy sem........Egyetlen babás ismerősöm van akivel együtt szültem s az övé pl. nem csinálja ezeket!De minek is magyarázkodom....

2009. nov. 5. 20:50
 10/11 anonim ***** válasza:
Ügyes a babád. Ők meg irigyek. Nem azt írtam, hogy már mászik a babám, hanem, hogy tanulja. Én is meglepődtem rajta, de ez van. És mért lenne csoda. Apja 5 hónaposan ült, 7 hónaposan már járni kezdett. 8 hónaposan egyedül járt. Jó géneket öröklött. Foga viszont csak 9 hónaposan lett. Ez van.
2009. nov. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!