Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám nagyon izzad. Mit...

Babám nagyon izzad. Mit csináljak? Csak egy bady van rajta, zokni. Kis feje csupa víz.

Figyelt kérdés

Csinálhatok egy kis frissítő fürdüt?Szopi után mindig elalszik.Tudom hogy ez jó.Nem is voltunk kin a meleg miatt.A lakásban is a függünyüket is behúzva hagytam reggel.Csak eddig mindig fent volt egész nap.

Valami jó ötlet???


2009. jún. 19. 14:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Bármennyit fürdetheted, (persze nem arra gondolok, hogy 3 órát üljön a vízben), nyugodtan többször is lemosdathatod. Lehet, hogy elég egy peló is, nem? Nem írtad, mennyi idős, még csak fekszik, v. már mászkál... Én csak egy pelusban "üzelmeltetem", de ő már 1 éves. A zokni biztos nem kell...
2009. jún. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

3hónapos

Köszönöm a választ.

2009. jún. 19. 14:14
 3/9 anonim ***** válasza:
Vedd le róla a bodyt is,az én lányom is csak egy peluban van!!!
2009. jún. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
en ezt ugy oldottam meg hogy egy pelenka volt rajta es amikor elaludt akkor csak a hasat egy ruhapelenkaval betakartam
2009. jún. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az is segít, ha át-áttörlöd nedves pelussal az arcát, a fejét a füle mögött (ezt én még magamon is használom, ha már nagyon melegem van, csodákra képes az a kis csupasz bőrterület a fül mögött), karjait, lábát. Figyelj ilyenkor, hogy ne legyen huzat.
2009. jún. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Akkor elég a pelus, ha alszik, akkor takard be egy vékony takaróval, én erre a célra egy nagypárna-huzatot használtam :)
2009. jún. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
elozo valaszolo. harom honapos akkor arra kell nagyon vigyaznod hogy a hasa ne fazzon meg mikor alszik mindig takard be de eleg ha csak a hasat takarod be egyebkent figyeld leveszed a zoknit es meglatod,ha tovabra is izzad akkor leveszel rolla meg valamit ne idegesked ra fogsz jonni magadtol
2009. jún. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem kell zokni:-)

És igen, ha kell déleőtt, és délután is fürdesd le kicsit. CSak ez ne olyan legyen, mint az esti fürdés, inkább csak egy hűsölés. És vigyázz , a bőre ne száradjon ki

2009. jún. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!!!
2009. jún. 19. 15:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!