Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Betakarjam telen 1 ev koruli...

Betakarjam telen 1 ev koruli babamat ha lesz rajta overal? Labzsak eleg?

Figyelt kérdés
2011. okt. 9. 00:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ,mennyire meleg az overall és persze, hogy milyen hideg van.
2011. okt. 9. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az első válaszolót kiegészítve, és, hogy milyen a babakocsid? Ha nyitott, vékony anyagú sportkocsi, akkor lehet, hogy még alá is kellene pokrócot tenned.

Én biztos betakarnám a nagyobb hidegekben, de én aggódós vagyok.:)

2011. okt. 9. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Időjárásfüggő.

2 éve volt 1 éves a babám (decemberben). Nem volt annyira hideg, elég volt az overáll és aláöltözni. Nem használtunk már akkor lábzsákot. De azért sem, mert akkor már hordott csizmát, és sokszor sétált a kocsi mellett, és utána már csak összekoszolta volna a lábzsákot. Inkább mindig volt nálunk kispléd.

De ő sosem aludt a babakocsiban, mert ha a te babád alszik is, akkor persze jó a lábzsák.

Egyébként épp akkortájt cseréltem le a nagybabakocsit pici sportkocsira, de annak is volt lábzsákrésze, amit még soha egyetlen egyszer sem tettem fel a kocsira. Csizma és lábzsák nem jó együtt :)

2011. okt. 9. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tavaly decemberben volt 11 hós a lányom, akkor nagyon hidegek voltak napközben is, jóval -10 fok alatt, akkor én jó vastagon öltöztettem az overál alá, ami elég vastag volt, erre raktam egy plédet és rá a lábzsákot. Nem volt beteg.
2011. okt. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!