Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez már szerintem nem normális....

Ez már szerintem nem normális. Miért sír éjjelente óránként a 11 hónapos lányom?

Figyelt kérdés

8 hós kora óta alszik rosszul,de ez már szerintem nem a foga.Egy hónapja jön egy fog,de nem igazán bújt még ki,viszont nem használ a Panadol sem a dentinox.

Szó szerint óránként felsír,sokszor ki is kell vennem.Nem éhes,nem fázik,nincs melege.Egyszerűen nem tudom mi a baj.De nem hiszem hogy ez a foga.Viszont ha odaveszem magam mellé,ott meg alszik,amit csak hajnalban tudok ha apa elment dolgozni.

Lehet az is baj hogy minden egyes rezdülésére ugrom,mert apa korán kel,muszáj a pihit biztosítani,de én már nagyon fáradt vagyok.Bármilyen mentő ötletet szívesen veszek!!!!!!


2009. jún. 19. 07:54
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
51%

Bocsi kedves 08:10-es!

Gyakorlati tanácsok voltak a belinkeltek.

Ugyan már te adtál valamiféle tanácsot?

Azonkívül, hogy idetolakodtál?

2009. jún. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
08 14-es válaszolo -nak igazavan lekell szoktatni nálunk síkerült és én büszke is vok.Neked hogy alszik el? MInden féleképpen egyedül kell elaludnia bucsuzkodás után. Mert ha már megszokja párnap (ahogy levan írva )nem fog keresni éjszaka!!! Erős legyél mert csak pár nap és vége az éjszakázásnak! Mi vagyunk a falka vezér! (aki állatbarát és imádja a jónevel kutyusát az bizony meg érti mit is jelent)
2009. jún. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Itt vagyok újra.Először is köszönöm,hogy válaszoltatok,időt szánva rám.Igen.ez akkor tényleg nem fájdalom.

Az a baj,nappal többször megpróbáltam letenni aludni,de egyedül nem megy neki.Este is úgy alszik,hogy egyedül a kiságyban,de ott vagyok mellette,elején dúdolok,végére meg csendben állok a kiságya mellett.

A másik hogy sajnos éjjel tényleg muszáj apára tekintettel lennem,mert hajnali 2óra 30-kor kel, a munkája miatt.Akkor gondolom azzal sem teszek jót,ha a szobájába költözöm,mert akkor végképp nem szabadulok.

Megpróbálok mindent amit írtatok,a letevős,sírni hagyós módszernek többször neki álltam nappal ,de mindig gyengének bizonyultam.

Még egy dolog,szerintetek javíthat a dolgon,ha az ágyával is variálok?Mert középen van,az ablak és ajtó közt félúton,mert sajnos jelenleg így van a szobája,ha sikerül lefalazni,hogy ne legyen átjáróház a szobája,akkor már tudom az ágyát fal mellé tenni.Most egy kicsit a bútorok elé tudom tolni max,az érhet valamit vajon?

2009. jún. 19. 13:38
 14/17 A kérdező kommentje:

Hát katasztrófa volt az éjjel lányok!

Nem tudom olvassátok -e még, de úgy jártunk,hogy bementem a szobájába lévő kanapéra,hogy apa tudjon aludni, ne hallja folyton a mászkálásomat.De most meg nem hogy óránként,jó ha tíz percekre elaludt,és sokszor leginkább a kezemben aludt el mélyebben.Így reggel ötkor csakhogy aludjak én is valamit megint mentünk a nagyágyba.mivel apa ma is meló.

De ott is akkor aludt jól,ha egészen szorosan hozzá bújtam,vagy a fejem az övéhez,érezni akarta hogy ott vagyok.Csak gyors leírom nektek,mert már végképp nem tudom mi legyen,próbáltam hagyni sírni is,de olyan keservesen sír,zokog az éjszaka közepén,és nem hagyja abba,nagyon fél tényleg ha nem lát.

Mi lesz így?

2009. jún. 20. 07:23
 15/17 A kérdező kommentje:
Hiába mondtam neki bármit.Gyenge vagyok?
2009. jún. 20. 07:23
 16/17 anonim ***** válasza:
Már fél év eltelt a kérdés kiírása óta. Érdekelne hogy milyen megoldás vezetett célra és hogy mennyi ideig tartott ez az éjjelente felsírás. Azért nem privátot irtam mert gondolom másokat is érdekel akik most járnak ebben a cipőben.
2010. jan. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszi a kérdésed, a kislányom most másfél éves,és gyönyörűen elalszik egyedül,és éjjel is szépen alszik.

Akkoriban többször volt beteg a torka,a dokinő szerint ez is okozta a sokszori sírást.De szerencsére annak az időszaknak vége.Sokszor volt,hogy akkoriban hajnalban még magam mellé vettem,de aztán ez szép lassan megszűnt.Este is egyedül leteszem,éjjelente ha felébred elég ha betakargatom,vagy megsimizem.Nincs semmi gond.Biztos akkor tényleg a sok betegeskedés,meg a szep.szorongás,és talán a fogacska is együtt okozta.

2010. jan. 12. 15:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!