Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért sértödnek meg egyes...

Miért sértödnek meg egyes "anyukák", ha betegsegröl kérdeznek és azt tanácsolom, hogy vigye orvoshoz a babát?

Figyelt kérdés

Komolyan,miert gondoljak sokan, hogy latatlanban, orvosi vegzettseg nelkul barki is megmondja, hogy mi a baj es foleg, hogy milyen gyogyszer kell ra? ket azonos tunet meg nem jelenti azt, hogy a betegseg es a gyogyszer is azonos.

Komolyan nem ertem, szamomra ez kimeriti a felelotlenseg fogalmat.


2012. ápr. 13. 15:50
 1/4 anonim ***** válasza:
81%

mert rájönnek,hogy igazad van,és fáj az igazság...

de komolyan múltkor volt egy kérdés,pontosan nem tudom hogy volt de a gyerek magasról leesett és vérzett az orra és kérdezte,hogy mit csináljon,meg a gyereknek 39,8 fokos volt a láza,meg egyszerűen a fejem a falba verem hogy miért nem rögtön az orvos az első..nem szoktam ítélkezni de az ilyen kérdések amik nem csak valami apró kis orrfolyásról szólnak kiverik nálam a biztosítékot

2012. ápr. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%

én se értem miért itt kérdeznek. már ez önmagában felelőtlenség.

lehet beszélgetni arról, hogy milyen színű babakocsit vegyen meg a hiszti kezelésére tippeket, de orvosi diagnózist? nem normális az ilyen anya, gondolom lusta megfogni a gyereket és levinni.


mondjuk a másik véglettől is ki tudok lenni mikor itt várja a megerősítést, hogy az ügyeletes doki milyen bunkó volt, mert kihívta vasárnap hajnali 2kor, hogy sürgős eset, mikor mondta, hogy 37,4 fokos súlyos láza volt a gyerekének akkor pofákat vágott a doki....

aki meg tényleg beteg, ahhoz meg későn ér ki :(


no comment ;)

2012. ápr. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
81%

Számomra alapból hihetetlen, hogy felnőtt, felelősségteljes szülők közvélemény-kutatást tartanak a neten, hogy vigye e orvoshoz a gyereket vagy ne?!

Miért nem az orvost hívja fel, ha bizonytalan???

2012. ápr. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az a fura meg emellett, hogy egyesek nyugodt szivvel ajanlanak gyogyszereket is. Nem annyira durva, de meglepo, hogy a 6 hetes anyatejes babanak is hashajtot ajanlanak egybol, ha nem kakil par napig. Sajnalom azt az anyukat, aki megfogad egy ilyen tanacsot.
2012. ápr. 13. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!