Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jajj! Minek még gyerek? Egyik...

Jajj! Minek még gyerek? Egyik kicsi, másik pici. Hülye vagy, hogy szülsz.

Figyelt kérdés
Na ettől vagyok ki teljesen. 2 éves 1 hónapos lesz a lányom, mire a pici megszületik. De ha kiteszem a lábam a házból mindenki csak ezeket mondja. Másnak nem mindegy, h mikor szülök? Nem ők fognak vele szenvedni, hanem én. Szerintem nem olyan nagyon kicsi a korkülönbség. Csak az én utcámban laknak ilyen idegesítő emberek? Vagy másnak is ezt hajtják?
2009. jún. 18. 18:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
most 14 hónapos a kisfiam,és 24 hetes terhes vagyok.Ugyanezeket halgatom én is most,meg hogy milyen nehéz lesz.Könyörgöm.....Meg:hogy bírod magad...jó fáradt vagy...rosszul vagyok ezektől az emberektől.És akkor mi van ha fáradt vagyok...a munkától is lehet az ember fáradt...meg sok mindentől még.Ne foglalkozz senkivel.
2009. jún. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk 9,5 hónapja született a kisfiúnk és már nekem is egyfolytában azon jár az agyam, hogy de jó lenne egy kistesó :) viszont várni kell még.

Amúgy le a kalappal minden kismama előtt aki így csinálja.

+ egy kérdés, tényleg 1 évet várnia kell annak aki császárral szült?

2009. jún. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
16 és fél hónapos a fiam, a kislányom pedig három és fél hónapos. Egyik február elején, másik a következő év február végén született. Tényleg nagyon nehéz, de én vállaltam, és senkinek semmi köze hozzá. Ne foglalkozz velük. Engem mondjuk hála Istennek senki sem macerált emiatt.
2009. jún. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A kisfiam és a kislányom közt 2 év 2 hónap van, épp most tartunk az összeszokás legelején, de szerintem nem lesz vészes. Mondjuk tapasztaltabbak azt mondják az első 1-2 év húzósabb, de aztán meg könnyebb lesz, mert sokkal jobban összeszoknak.
2009. jún. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!