Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jajj! Minek még gyerek? Egyik...

Jajj! Minek még gyerek? Egyik kicsi, másik pici. Hülye vagy, hogy szülsz.

Figyelt kérdés
Na ettől vagyok ki teljesen. 2 éves 1 hónapos lesz a lányom, mire a pici megszületik. De ha kiteszem a lábam a házból mindenki csak ezeket mondja. Másnak nem mindegy, h mikor szülök? Nem ők fognak vele szenvedni, hanem én. Szerintem nem olyan nagyon kicsi a korkülönbség. Csak az én utcámban laknak ilyen idegesítő emberek? Vagy másnak is ezt hajtják?
2009. jún. 18. 18:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mondd, hogy szerinted meg tök jó, hogy ilyen kicsi lesz köztük a korkülönbség. Egyébként ez nem is túl kicsi...
2009. jún. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz velük! Egyik barátnőm és az öccse között 11 hónap van! A legjobb barátok! Egy másik ismerősömnek 13 hónap van a lánya és a fia között. Ideális a 2 év, nem sok, ezekhez képest pláne. Tényleg ne érdekeljen, küldd el őket melegebb éghajlatra, nem az ő dolguk és mi közük hozzá?!
2009. jún. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Nikcsi ***** válasza:
100%

huuuu, akkor nekem mit szolnanak? Nyolc honapos a fiam es februarra varom a masodik babat...

Mond nekik hogy ilyen "hulye" is van. :)

2009. jún. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pont ennyi van a két lurkó között és semmi nehézség nem volt leszámítva az első két hetet de ez 1-nél is megvan(összeszokás,szopi stb...).Engedd el a füled mellett az ilyen megjegyzéseket!Esetleg mondd,hogy sokkal hamarabbra terveztétek de így jött össze!Sógornőm két lánya közt 11 hónap van!Az kis korkülönbség!
2009. jún. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 27 hónap van a két fiú között. Nem érdekel ki mit mond! Nagyon nehéz, de ez az én dolgom, gondom, semmi pénzért nem csinálnám másképp. Kicsi a korkülönbség és kész!
2009. jún. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az volt a vágyam, hogy szülés után néhány hónappal már terhes legyek. Ez sajnos elúszott mert császároztak így 1 évig nem lehetek terhes pedig már 3hósan megjött.:(
2009. jún. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Hallod én pont tegnap láttam olyat hogy az egyik baba 18 hós, a másik 4 hós. Kiszámoltam hogy az első kb. 5 hós volt amikor teherbe esett a másodikkal. Nekem egy 7 és fél hós babám van és még mindig annyira igénybevesz hogy nem szeretnék még következőt. De igazából mindenkinek szive joga hogy hány gyermeke legyen és mikor. A felelőtlenség idegesitő csak amikor nem tudják eltartani csak szülik őket. De gondolom te nem ebbe a csoportba tartozol.
2009. jún. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 10 hónapos volt a fiam mikor rámtört, hogy most kell neki egy kistestvér. REméljük ebben a hónapban már össze is jön. Most lesz 1 éves az első:)
2009. jún. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
a fiam 11 hónapos lesz, de már próbálkozunk a második babával. A családban minden unokatesóm és a tesója közt, és köztem és a húgom közt sincs több 1.5-2 évnél. Szóval nagyívben tegyél rá, ki mit mond, mert semmi közük hozzá, ráadásul nincs is igazuk.
2009. jún. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Akár én is írhattam volna! (Annyi különbséggel hogy nekem fiam van.) :)

Én is mindenkitől hallgatom. :S

Tudom hogy nehéz lesz, de megéri! Imádom a fiam és nincs is szebb dolog a világon az anyaságnál! :)

Légy boldog a babákkal és ne törődj másokkal!!!

2009. jún. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!