Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Három hónapos kisfiammal...

Három hónapos kisfiammal először megyünk hosszú hétvégére. Mit vigyek magammal erre a két napra, hogy biztos semmi váratlan dolog ne érhessen?

Figyelt kérdés
2009. jún. 18. 15:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát, mindent, ami az esti fürdetéshez kell, több adag ruhát (melegebbet is), sok pelust, és ami a pelenkázáshoz kell (ott nem lesz pelenkázó asztal valszeg), esetleg kedvenc játékait, takaróját, tápszert (bármi előfordulhat), cumisüveget, lázmérőt és esetleg lázcsillapító kúpot, babakocsit (?), olyasmit, amit szeret, pl. Nekünk van bébihintánk, azt mindenhova visszük, asszem ezek az alapdolgok. Aztán, ezeken kívül, amit még csak akarsz. Én rendszerint felpakolom a fél lakást. :-))
2009. jún. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Minden helyzetre nem tudsz felkészülni. Azonban azt gondold át, miből áll a napotok - a nyaralás alatt segít a babának nyugodtnak maradni, ha a dolgok a megszokott iramban történnek. Minden olyan dologra szükséged lesz, ami ezt a napi rutint minél jobban biztosítja.


Ezen túl lázcsillapító.

:D

2009. jún. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lázmérő, lázcsillapító, harisnya, zokni, hosszú rugi, (ezekből egy) body, kardigán, vagy pulcsi, vékonyka sapka, esetleg egy közepes vastagságú. Tápszer, cumisüveg, ha van, zenélő körforgó. Az én fiam szereti, mert lefoglalja magát hogy próbálgatja megfogni. Kis pléd, (babakocsiba külön) Textilpelus minimum 4 darab, ha cumizik, akkor azt. Esetleg egy magas faktorú naptej. Eldobható pelusból 1-2 darabbal többet, mint amennyit szoktál egy nap használni, ki tudja alapon. Tisztálkodási szerek.

Azt hiszem én így indultam a mi hosszú hétvégénknek. :)

2009. jún. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mellszívó, ha szoptatod. Én szoktam magammal mindig vinni kistáskában gézlapokat, steril vattát, alkoholt, gyógyszertári olajat, napozó krémet, meg a d-vitaminját, kiskanalat, neogranormont, meg amit az előző válaszolók is írtak.
2009. jún. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!