Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pár napra be kell feküdnünk...

Pár napra be kell feküdnünk az egy éves fiammal, mert nem eszik, miket vigyek magammal? Gondolok itt a játékra.

Figyelt kérdés
2009. jún. 18. 13:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Vigyetek könyvet. Mi múlt héten voltunk a Bethesdában. ott mindenféle játék volt, de a könyv jól jött, le tudtam vele kötni a kis manót.
2009. jún. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
... mesekönyveket feltetlen, es mindenrol beszelni ami a kepeken szerepel.... ha van babu akkor azokkal is elbabozhatsz neki, hogy muljon az ido... De tudod, vannak aranyos mondokak,dalok... (csiga-biga gyere ki, ez elment vadaszni, csipp-csipp csoka, süti-süti pogacsat, zsipp-zsupp, kipp-kopp kopogok, süss fel nap, lanc-lanc,ecc-pecc ..) Csikizos, cirogatos jatek is mindig jo hangulatot hoz. Tapsolgatassal is mulik az ido... Utanozos jatek (szomoru, vidam, merges, kinyujtott nyelv, orr mozgatas, szaj berreges, testreszek tanulasa,stb.)... Esetleg müanyag kockakat, azt rakosgatni, pakolaszni mindig jo. Zenelö targyat, kis dobozkat, meg kendö felet, a dobozba különbözö targyakat tegyel, aztan takarjad le, es onnan vegye elö pl. a kiskacsat, de ugy, hogy csak belenyul, es nem latja, tehat tapogatnia kell... Aztan persze megdicserni! :) Hat most gyorsan ennyi. :)
2009. jún. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Bocs,hogy rákérdezek és nem a kérdésedre válaszolok,de hogy hogy nem eszik?Mármint semmit?

Csak azért érdekel,mert az én fiam az anyatejen kívül mást nem eszik és ha ilyen jellegű problémátok van azért érdekelne,hogy milyen vízsgálatokat fognak csinálni.Köszi.

2009. jún. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

kedves első válaszoló

azt hiszem, Te vagy az, akinek a kérdésére válaszoltam többet is, me az én babám is feküdt kórházban nem-evés miatt.

te vagy az???

ha igen, mi volt a kórházban???

2009. jún. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, én tettem fel a múlt héten kérdést ezzel kapcsolatban. Aranyos vagy, hogy érdeklődsz.

Csütörtökön befeküdtünk, pénteken délután már haza is engedtek minket. Vettek újra vért, vizeletet, csináltak hasi ultrahangot, látta neurológus, de sajnos eddig semmit sem sikerült kideríteni, minden lelet tökéletes.

Először nem akarták elhinni, hogy tényleg naponta hány a fiam, azt hitték, hogy a bukást gondolom hányásnak. A kisfiam a nővérek előtt bemutatta... A műszakváltásnál pedig bejött a nővérke, hogy a kolléganője nem írta fel az összes evésünket. Mondtam, hogy sajnos ez minden, amit betermelt ma. Nem akarta elhinni, hogy csak ennyit eszik.

Azzal engedtek haza minket, hogy gondozásba vették a kisfiamat, majd június végén kell mennünk, addig naplót kell vezetnem az étkezésekről és a hányásokról, bukásokról. Lehet, hogy csinálnak később egy koponya CT-t is.

Szóval egyelőre nem lettünk okosabbak, a helyzet sem javult.

A kórházban viszont tényleg rendesek voltak, más kérdés, hogy semmit sem tudott aludni a babám, mert egy szobában voltunk egy 1 éves, kómában lévő kislánnyal, akihez 1,5 óránként jártak be éjjel is. Szegény belefulladt a kerti tóba... (nem is értem az ilyen szülőket, na mindegy...) Amikor negyedszer ébredt fel a fiam a csörgésre, beszédre, ott tartottam, hogy taxival hazamegyünk aludni. Még jó, hogy másnap elengedtek bennünket.

2009. jún. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!