Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tanácsoljak a barátnőmnek?...

Mit tanácsoljak a barátnőmnek? Véleményekre van szükségem, minél több lenne, annál jobb.

Figyelt kérdés
Barátnőm tegnap felhívott, hogy szeretne másfél napra elmenni a barátaival egy fesztiválra úgy, hogy 3 hónapos kisfiát az apukájára bízná addig, de nem tudja, hogy megteheti-e ezt. Én azt javasoltam, gondolja még át, mi lenne neki és a babának is a legjobb, nem tudtam egyértelműen dönteni és ezzel segíteni neki. Apuka egyébként nagyon gondos, megbízható, sokat törődik a kicsivel, és mivel cumiból etetik, sokszor ő eteti. Barátnőmnek jót tenne egy kis kiruccanás, mert a terhesség alatt is alig jutott el valahová, ugyanis veszélyeztetett terhes volt. Na de egy ilyen pici babát másfél napra apukára lehetne-e bízni úgy, hogy anyuka kikapcsolódhasson egy kicsit? Ti mit tennétek a helyében?
2009. jún. 18. 10:47
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is menjen. Legalább apuka is gyakorol egy kicsit. Semmi baja nem lesz a babának, ha másfél napig csak apa lesz. Az más kérdés, hogy a barátnőd, úgy fog haza szaladni a másfél nap végén, mint akit kergetnek, és kb 100 szor fog ezidő alatt haza telefonálni.
2009. jún. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Szerintem egy anyának is szüksége van a kikapcsolódásra.Azért ,mert el megy 1,5 napra még nem dobja el a babát.Pláne ha apa ilyen talpra esett akkor meg nincs miért aggódni.Nekem 2 gyermekem van most várjuk a 3-at de amikor engem hívnak a barátaim én is megyek.Sőt ha meg lesz a kicsi akkor is menni fogok.Apuka nállunk is ilyen ügyeske!A kicsiknek is jó ha egy feltöltődött anyuka van velük.Szóval szerintem nincs ebben semmi!Nem egy újszülöttet vagy egy beteg gyereket hagy otthon!
2009. jún. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is ha meg tudják oldani az etetést, másfél napr nem a világ vége.:)

Ha az anyuka így gondolja, menjen nyugodtan kikapcsolódni, de tényleg úgyis a kisbabája fog az eszébe járni végig, de ez jó!!

2009. jún. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Persze, menjen! Én is mennék ha meg tudnám oldani, de sajnos én nem tudom...:(
2009. jún. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
63%

Én meg tudnám oldani a kisfiam elhelyezését, de eszembe sem jutott hogy valahová/bárhová is elmenjek.

Ha majd nagyobb lesz, mi csak akkor megyünk szórakozni.

2009. jún. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Sztem ez egy olyan anyai, szülői döntés, amit neki kell meghoznia, és ha jó barátnők vagytok ne nehezítsd meg a dolgát. Pl ha úgy dönt elmegy, ne sorolj kérdéseket, nyugtasd, hogy minden rendben lesz. Ha meg nem megy el, akkor próbáld elterelni a figyelmét,vagy kisebb programot szervezni arra az időre, hogy ne fájjon, hogy nem lehet ott.
2009. jún. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
22%
Nem értem, hogy ilyen kérdésnél minek kell pontozni, mikor egyértelmű, hogy nem mindenki azt fogja írni, hogy menjen nyugodtan... attól még hasznos a mi válaszunk is, nem?
2009. jún. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
50%
Én nem hagynám ott. Semmi gond, ha el szeretne menni az ember valahova, főleg, ha az etetéseket is meg tudják oldani, de szerintem a 3 nap sok!
2009. jún. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
50%
Én biztos nem mennék, nem is mentem. Szenvedtem volna hogy távol vagyok tőle, nem élveztem volna a bulit. Nekem ez fura, de mindenki más...
2009. jún. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
1,5 nap, nem 3!
2009. jún. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!